reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witam słonecznie:-)
Sabrina, nie martw się na zapas, wszystko będzie dobrze.
Dziś lepiej się czuję i słonko ładnie świeci ze grzechem byłoby siedzieć w domu aż mnie nosi żeby gdzieś pojechać - dobrze że M autko zostawił;-):tak::rofl2:.
Miłego dnia babeczki.
 
reklama
witam :)

magdzior witaj

sabrina 3maj sie, czekamy na wisci po usg :tak:

a co do herbaty z imbirem, to tak jak juz pinka pisala kiedys, czasem lepsza jest mieta.

ja poza kwasem foliowym biore jeszcze witaminki (pregnacare), choc przyznam ,ze nie biore regularnie.... bo faktem jest ,ze mdlosci sa wtedy jeszcze wieksze....
wiec czasem odpuszczam witaminy....
 
Sabrinaa najważniejsze, że jesteś w szpitalu, zajmą się Wami i dopilnują wszystkiego, a Ty tylko myśl pozytywnie!! :*

Bosonóżnka pomidorufka była pycha, nie mam na razie pomysłu co dzisiaj na obiad.. Trzymaj się z Twoimi mdłościami bidulko :*

Wiecie co.. Jak teraz nam czasem słabo, bo na dworze upały i nie ma czym oddychać, to pomyślcie jakie mamy szczęście, że końcówkę przechodzimy zimą. Naprawdę nie wyobrażam sobie gdybym jako słonica musiała wytrzymywać gorączki, współczuję letnim mamom..

Magdzior1985 witaj :)))) Widzę, że jesteśmy na podobnym etapie :D Cieszę się bardzo :D Ja mam termin na 2 marca..

Acha a co do tabletek, to ja od początku łykam duphaston no i od dawna kwasik. Witaminy pewnie dojdą jesienią, kiedy już nie będzie świeżych letnich warzyw i owoców..
 
Ostatnia edycja:
sabrina trzymaj się, ja też w zeszłym miesiącu plamiłam, potem zaczęłam krwawić i wylądowałam w szpitalu ale na szczęście usg wykazało, że maleństwo trzyma się mamy mocno, więc bądź dobrej myśli!
poziomki ja biorę brombergon cały czas (miałam prolaktynę 50 a max to 25), brałam od września, w listopadzie spadła prl więc lekarz dał zielone światło, udało się w czerwcu ;)) brobmegron biorę nadal (pół tabletki) bo lekarz mi powiedział, że są złe doświadczenia z odstawianiem we wczesnej ciąży. Pierwszą ciążę mieliśmy nieudaną (możliwe, że właśnie przez za wysoką prolaktynę) więc dostałam jeszcze duphaston i zastrzyki z fraxipariny w brzuch, które wykonuję sobie już z umiejętnością wykwalifikowanej pielęgniarki ;-P do tego jeszcze kwas foliowy, magnez i od tygodnia jod. Niedługo normalnie zacznę świecić ;)) Dziś popołudniu mam usg, nie mogę się doczekać ;)

 
dmuchawiec no ja to wczorj to sie zwijalam z bolu jak nigdy ani chodzic nie moglam a krwawilam jakby mi ktos zyle podcial .teraz sie juz lepiej czuje brak bolu cale szczescie no i tylko plamie ale w sumie od tygodnia tak mam ze rano czuje sie idealnie a po poludniu zaczynaly sie cyrki.....no a ja w koncu juz po sniadanku jestem od razu jakas energia wraca a na USG wciaz czekam........
 
Witam laseczki :) Odebralam dzisiaj wyniki krwi (morfologia, mocz i glukoza) wszystko w jak najlepszym porzadku, w poniedzialek reszta badan do obioru. U mnie juz wszystko sie unormowalo. Nie mam juz krwawien, spowodowane bylo to na pewno badaniem ginekologicznym i chyba nic zlego doktorka mi nie zrobila skoro ustalo i czuje sie duzo lepiej. Dzisiaj wyjezdzam nad jeziorko troche odpoczac, takze zycze udanego weekendu wszystkim marcoweczka...
Dzisiaj wkroczylam w 11 tydzien:))Jeszce 2 tygodnie i zaczynam 2 trymestr huraaa:)) Sabrinka trzymam bardzo mocno kciuki zeby wszystko bylo w porzadku.
 
Ostatnia edycja:
witam słoneczka!
zwlokłam się z łóżeczka i wpycham w siebie pół buły, bo jak tego nie zrobię od razu to akcja klopen, a tak troszkę pomaga. coś mnie naszła ochota na kakao, ale nie wiem czy to dobry pomyśł:/
magdzior witamy i do pisania z nami zachęcamy!
sabrinko pierwsza moja myśl po wstaniu, to wpaść na forum i zobaczyć co u ciebie, odpoczywaj kochana, najważniejsze że jesteś w szpitalu, a koło siebie masz kompetentnych ludzi, 3mam kciuki.
 
reklama
Witam
Sabrina -mam nadzieję,że już po USG i już wiesz ,że jest dobrze trzymam kciuki od wczoraj.


Ja zjadlam śniadnako i szukuję się na gonitwę po mieście ,tylko ten upał ,a samochod bez klimy:(
 
Do góry