reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
fifronka aż miło się patrzy że tyle nas już jest i oby jak najwięcej nas przybyło :-D marzec to piękny miesiąc jest :-D
A dla mnie najpiękniejszy mój m jest z marca, myśmy brali ślub w marcu i w dodatku w dniu wiosny no a teraz ma przyjść na świat nasze maleństwo w marcu :-D
 
Martita24 w górnej części strony masz ustawienia wejdz w nie i potem musisz wejść w ''edytuj sugnaturę'' i tam będziesz mieć okienko do którego wklejasz link z suwaczka :-)
 
Witajcie.
Nie było mnie tu dawno ale jakoś nie miałam czasu. Narazie nie jestem w stanie was nadrobić bo dziś mam córci więc pewnie was już nie nadrobię, ale mam nadzieję że z wami wszystko w porządku:tak:
 
reklama
Do góry