reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

dzień dobry :)
faktycznie w weekend jest mniej do nadrabiania :)
ja to nie mam praktycznie dostępu do netu, bo mój ciągle pracuje i nie mam szans się dopchać. teraz sprząta po sniadaniu, wiec na chwilke przysiadłam :))))

PINKA - spodnie sa rewelacyjne

buziaki dziewczyny, życzę miłej niedzieli :*
 
reklama
Cześć brzuszaste:-D
Dzisiaj obudziłam się z 2-3cm plamką siary na koszulce:szok: Gabi nie karmie od 9m-cy i do tej pory takie coś mi się nie zdarzyło :szok::tak:
 
czesc
ale wy duzo wcinacie ja to wogole nei mam checi do jedzenia hehe i jakis wstret do slodkosci mi sie zrobil :(
a zo to duzo spie i jestem zmeczonaaa :/
co do coli czy pepsi to slyszalam ze w malych ilosciach wlasnei na zgage jest dozwolona byle nie przesadzic ;)
zycze milej niedzieli :)
 
to i ja sie melduje;-)))))

Ja dzis jajecznice mam na sniadanie bo mi smaka narobiłyscie i męzo robi:-)

potem ide z mala na male zakupki bo kosmetyki mi sie pokonczyly...................

pozdrawiam was serdecznie kochane i spokojnej niedzielki bo nie wiem czy jeszcze dzis wpadne dlatego ze to w sumie jeden dzien w tygodniu gdzie jestesmy razem wszyscy w 3 .......

odmeldowuje sie:-p
 
Piękny niedzielny nastrój udzielił się i mi. Uwielbiam taki rodzinny czas. Pozdrawiam Was wszystkie.
 
Dzień dobry!!!!!!!!!!!!!!

pisałyście coś o książce kucharskiej ???

Ja poprosze o przepis na zupke serową w wątku przepisowym ,bo brzmi bardzo apetycznie :tak:,nie pamiętam która z Was taką robiła:-D U mnie dziś rosołek bo małż i Natalka uwielbiają,a mnie mdli podczas gotowania.:baffled:
 
no i powiedziałam mężowi. Był troszkę rozczarowany że już... bo on chciał dłużej "porobić" to dziecko. Ale bardzo się cieszył tylko straszy mnie bliźniakami, bo to chyba był pierwszy owulacyjny cykl po odstawieniu antykoncepcji
Pozdrawiam

:-),a miałaś w rodzinie takie przypadki ??? Moja babcia urodziła bliźniaki,więc u mnie jest duże prawdopodobieństwo,ale lekarz stwierdził pojedyńczy pęcherzyk.

U mnie o ciąży wiedzy już wszyscy:rodzina,koleżanki ....
 
Witam gwiazdy!
u nas również weekendy bardzo rodzinne. pospałam do 10 i ledwo się zwlokłam z łóżka. m w domu, to nie musiałam się zrywać do synka:-). na śniadanko była parówka, a na obiad to nie mam weny. nic mi się nie chce. po południu mamy jechać do mojego taty z życzeniami, bo Krzysztof, zresztą m dzisiaj też ma imieniny, bo Jakub. nie wiem co będzie z grillem, bo pogoda się popsuła.
 
reklama
Do góry