reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Jagoda trzymam kciukasy za teścik

Jedno po drugim to duża wygoda i jest się na bieżąco

Obrzeram się właśnie 2 schabowymi z frytkami i surówką,drożdzówką,sokiem z marchwi a w pogotowiu mam herbatkę na zgage:-)
a co gorsza głód nie mija:baffled:
 
reklama
Jagoda trzymam kciukasy za teścik

Jedno po drugim to duża wygoda i jest się na bieżąco

Obrzeram się właśnie 2 schabowymi z frytkami i surówką,drożdzówką,sokiem z marchwi a w pogotowiu mam herbatkę na zgage:-)
a co gorsza głód nie mija:baffled:

weź ty mi nie mów, ja dzisiaj nic, tylko pół kromki z serkiem czosnkowym, bo mi wszystko stoi w gardle, ale po 22 urządzę sobie ucztę:-D
 
ona1986 nie strasz ;-)
tak jak pisalam,my konflikt mamy, Bartus urodzil sie z grupa krwi RH+, wiec tym razem ryzyko jak najbardziej jest. Dostalam anty-d po porodzie i staram sie o tym nie myslec.
Bo inaczej to bym chyba zwariowala. Musze wierzyc ,ze wszystko bedzie dobrze.
 
do mojej mamy zadzwoniła koleżanka. pochwaliła się że w lutym zostanie babcią. mama ledwo się powstrzymała, że by też się pochwalić. ale maja surowo zakazane rozpowidanie do czasu co najmniej najbliższej wizyty u lekarza.
 
ona, nie ma co się stresować...obecnie konflikt krwi to nie problem:-) o czym piszą wyżej dziewczyny

kurde laski...skąd wy macie taki apetyt:-) mi to się nic nie chce jeść :-)
 
86ruda nie martw się na zapas, będzie ok.
mały wózek toleruje, ale ja gorzej hahaha a tak serio ciężko mi znosić wózek po schodach z małym pod pachą a nie chcę go zostawiać w mieszkaniu, bo tutaj takie śmieszne rozwiązanie, że klatka schodowa jest w drugim budynku i za długo to potrwa.
futrzakowa można zajść i można karmić będąc w ciąży. Koleżanka przestała karmić córeczkę jak była w 17 tyg. a mała miała 10 miesięcy.
 
reklama
Czesc dziewczyny.Widze ze znowu musialam duzo nadrobic mistres gratuluje dobrych wiesci.
Jedzenie to moja specjalnosc :-D dzisiaj robie rybke ziemniaczki i kapustke kiszona scarletka napewno pozniej nadrobisz a ja ci pomoge jesc.
A jesli chodzi o konflikt to u mnie tez moze wystapic, chociaz moj m moze tez miec rh- tylko tego nie wie napewno
 
Do góry