reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Ale te badania nie napelnia mi mojego bienego glodnego zoladeczka.Coz nigdy nie mialam nadwagi to choc raz moge miec zawsze mialam niedowage :-)
Tak jak scarletka pisze zalozymy klub i bedziemy zrzucac nadwage:tak:

a teraz łyżki w obie rączki!!!!:-)
nie no.. odwala nam totalnie hahahaha
 
No właśnie, do tego nie jest niezbedny "tacierzyński" tylko chęci. Choć czasem to same mamy umniejszaja rolę taty - zderza sie często że wolą zrobic wszystko same, a siedząc choćby te pierwsze tygodnie w domu z dzieckiem szybciej rozpoznają jegom potrzeby i spirala sie nakręca
Zgadzam się ale generalnie chodziło mi oto że jeżeli kobieta chce wrócić do pracy wcześnie a kariera zawodowa pochłania jednak zawsze sporo czasy tata możę być na wychowawczym i myśle że nie jeden współczesny tata by chciał
 
fifi spokojnie, przede mną jakiś 1 litr lodów, trochę mi z tym zejdzie;-)
aneta kiedy jedzenie dla nas najprzyjemniejsze;-)
 
Ja się w żadnej ciąży nie ograniczałam. w 1 przytyłam 30 kg i zrzuciłam je w 7m-cy ,a w 2 po porodzie ważyłam tyle samo co przed:tak:
wg zaleceń należy przytyć 10-20% wyjściowej masy ciała, niestety czasem zbyt duży przyrost masy ciałą w ciąży odbija się na akcji porodowej i okresie poporodowym oraz jest większe zagrożenie zatruciem ciązowym. Tyle nauka. Zyczę jednak by każda z was czuła się piękna i przeszła bez powikłań ciążę bez względu na przyrost masy ciaął
 
wg zaleceń należy przytyć 10-20% wyjściowej masy ciała, niestety czasem zbyt duży przyrost masy ciałą w ciąży odbija się na akcji porodowej i okresie poporodowym oraz jest większe zagrożenie zatruciem ciązowym. Tyle nauka. Zyczę jednak by każda z was czuła się piękna i przeszła bez powikłań ciążę bez względu na przyrost masy ciaął
No i nie zapominajmy o cukrzycy,stawach ,kondycji....
 
reklama
rany julek vetka juz nam się odechciało wszystkiego:szok: hahahaha
ale z tymi dolegliwościami to nie jest reguła, z synkiem przytyłam ok 12-14kg, miałam malutki brzuszek, wyglądałam jak na jakiś 6 miesiąc, a zatrucie ciążowe mnie nie ominęło. napisz mi jak wiesz, czy to się może 2gi raz powtórzyć, bo zaczynam się stresować?
 
Do góry