reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Jutro mój mąż przyjeżdza do mnie, tu do Berlina - powiem mu o pozytywnym wyniku testu, bo jeszcze nie wie. Nie chciałam ani prz skypa, ani smsem
 
u nas od samego początku tatuś był angażowany w wychowanie synka. począwszy od kupek, zupek, przez spacerki, naukę jady na rowerze, zabawę, skończywszy na kąpaniu.. i jestem z niego dumna:-)
 
Ale te badania nie napelnia mi mojego bienego glodnego zoladeczka.Coz nigdy nie mialam nadwagi to choc raz moge miec zawsze mialam niedowage :-)
Tak jak scarletka pisze zalozymy klub i bedziemy zrzucac nadwage:tak:
 
Ja nadal nie mam ochoty na jedzenie,zero apetytu normalnie.....wmuszam w siebie jakieś owoce,warzywa,ryby,ale nic mi nie smakuje;-)


Dzisiaj jakoś nie chce mi się spać....
 
reklama
A czy ja mówię o siedzeniu w domu???? I mama i tata muszą się starać

No właśnie, do tego nie jest niezbedny "tacierzyński" tylko chęci. Choć czasem to same mamy umniejszaja rolę taty - zderza sie często że wolą zrobic wszystko same, a siedząc choćby te pierwsze tygodnie w domu z dzieckiem szybciej rozpoznają jegom potrzeby i spirala sie nakręca
 
Do góry