reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Kieruję to do dziewczyn które czekają na pierwsze maleństwo: decyzję o byciu bądz nie byciu na wychowawczym będziecie w stanie podjąć dopiero po porodzie;-)
 
reklama
zgadzam się, że żłobek to fachowa opieka, każda taka zarejestrowana placówka podlega ocenie i kontroli, trochę nie chce mi się wierzyć w to, by dzieci jadły w żłobku codziennie kaszę gryczaną ze śmietaną.
Ale każda z nas ma prawo do własnych wyborów. I każda inaczej rozumie własne macieżyństwo. Ważne jest by kochać swoje dziecko i poświęcać mu czas, ale wcale nie oznacza że pracująca mama - mimo że ma tego czas mniej - nie pośwęca go swojemu dzicku. Czasm paradoksalnie daje mu go nawet więcej, bo nie puszcza bajek na wideo albo mini mini przez 4 godz dziennie tylko aktywnie wykożystuje ten czas, który ma. I od razu zastrzegam, że nie mówię że każda mama wybierająca pozostanie w domu z dzieckiem puszcza mu przez cały dzień bajki.
 
zgadzam się, że żłobek to fachowa opieka, każda taka zarejestrowana placówka podlega ocenie i kontroli, trochę nie chce mi się wierzyć w to, by dzieci jadły w żłobku codziennie kaszę gryczaną ze śmietaną.
Ale każda z nas ma prawo do własnych wyborów. I każda inaczej rozumie własne macieżyństwo. Ważne jest by kochać swoje dziecko i poświęcać mu czas, ale wcale nie oznacza że pracująca mama - mimo że ma tego czas mniej - nie pośwęca go swojemu dzicku. Czasm paradoksalnie daje mu go nawet więcej, bo nie puszcza bajek na wideo albo mini mini przez 4 godz dziennie tylko aktywnie wykożystuje ten czas, który ma. I od razu zastrzegam, że nie mówię że każda mama wybierająca pozostanie w domu z dzieckiem puszcza mu przez cały dzień bajki.

Właśnie każda z nas ma swoje prawo do wychowywania dziecka po swojemu:tak: Ale żadna z nas nie wsponmiała o roli taty w tym wszystkim!!!:szok:
 
reklama
No dziewczynki to ja też idę kimać bo mam już dość tego dnia a jutro rano trzeba wcześnie wstać i na badania nadczczo -jak ja dam radę jak mnie od samego rana jak tylko się obudzę to tak ssie że masakra ;-)
jagoda witamy cię! :-) oby były II KRECHY.Podziwiam Cię bo ja już dawno bym zrobiła test-jestem bardzo niecierpliwa!!:tak:
pinka
to super że teściowa przyszła z pomocą:happy:
 
Do góry