reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Witam kochane dziewczynki!!!!

Wpadam na chwilę,na weselu było super!!!,ale teraz mam pełno prania ,prasowania,sprzątania......jak się uwinę to będę zaglądać częściej.


Kasienka77 ja biore tylko kwas foliowy i wcinam mnóstwo owoców i warzyw.
 
Ostatnia edycja:
Kochane a co myslicie o ciastach z alkoholem. Mam ochotę zrobić ciasto czekoladowe z wisniami z alkoholem, nadmieniam ze ani nie pale ani nie piję ani nie piję kawy a do ciasta z alkoholową wisienką mnie ciągnie:-D Czy myslicie że rzucić te pomysły i zrobić jednak bez alkoholu, czy nie zaszkodzi?
 
Kasienka77- mi lekarz kazał brać kwas foliowy, jak pytałam o witaminy to powiedział że póki co mamy lato i witaminy wchłaniamy praktycznie na każdym kroku :-) ale zapomniałam spytać o wapń, wiem ze bardzo wazna w ciąży jest podaż wapnia a z tym jedzieniem jogurtów, serków i piciem mleka mi nie wychodzi. Czy wam cos lekarz mówił na ten temat? Dajcie znać:tak:
 
Dzieńdobry wszystkim;)

Mi kazała gin brać tylko kwas foliowy a z resztą zaczekać na razie i podkreślała, żebym wcinała warzywa i owoce (szczególnie pomidorki i cukinie).
 
Hej KOCHANE!! Wkonczu przeczytałammmmmm zaległosci, nie było mnie raptem 2 dni , a ileeee stron musiałam nadrobic , chyba ponad 30 min czytalam :szok: hehe, szalejecieeee kochane!!

Witam nowe marcóweczki, dużo Wasss, co bardzo cieszy :)

A jesli mam troszke dołaczyc do zaległych tematow, to jesli chodzi o ból brzucha to ja dziewczynki codziennie go mam, wiec jesli mam mocny to mam brac 3 x po 2 tabletki dziennie BUSCOPAN (coś jak Nospa) lekarz mi zalecił bo podobno szybko postępuje płod i stąd ten mocny ból, ale wszystko jest ok. A jak sie troszke przemęcze w dzien to na wieczór dopiero boliii, ale bedzie dobrze :tak:


Scarletka : Twoje posty są megaaa, jak je czytam odrazu mam usmiech na twarzy, jesteś na pewno kochaną i zwariowaną mamą :) ;) Cytuje: Zewsząd mnie bombardują tak ohydne zapachy haha :-D

madlen88 : Ja nie pracuje , jestem fryzjerką więc ciężka sprawa... juz nie jedna kolezanka poroniła :-( chociaz to nie jest powiedziane, ale nie chce ryzykować i to jest przede wszystkim ciężka praca , wiec tak jak mi lekarz powiedział ...mamy teraz cudowny przywilej ze mozemy korzystac z 9 miesiecy wolnego i jak ktoś ma szkodliwe warunki pracy to warto korzystac... nie mowie ze jest mi lekko , bo kocham fryzjerstwo!! ale teraz najwazniejsza jest dzidzia :happy:


PINKA : czytam i czytam do jakos do 70siątej strony patrze... :szok: Nie ma PINKI ... ale patrze dalej.... JEST :tak::-) Juz sie nastraszyłammm ;)


I jeszcze jedno dziewczynki mam taką małą propozycje .... moze wejdzcie czasem na ten LiNK Ciąża - Czat - Platforma nowych znajomości -WP.PL to jest CZAT i mozemy poklikać na bierząco ;):) Jak bedziecie zainteresowane to ja tam na Was czekam... BUZIAKI :*:*


 
Ostatnia edycja:
O rany, dziewczyny, jak tak patrzę że wy po północy jeszcze bazgrolicie, to jestem w szoku. Ja o 21, 22 max, chodzę spać. Nie daję rady dłużej. Za to budzę się każdej nocy.
Pozdrawiam nowe dziewczyny :*
 
dzień dobry dziewczyny :-D jeszcze nie czytałam wstecz ale już się witam:-) ja z kolei biorę taki kwas foliowy z jakimiś dodatkami witaminowo-mineralnymi ... lekarz powiedział że spoko... ale dziś się wywiem czy coś jeszcze brać :-D
 
reklama
Czesc dziewczyny.
Jestem tu nowa na forum postanowilam sie gdzies zarejestrowac bo ciagle sie denerwuje czy wszystko jest w porzadku.
Mieszkam na obczyznie i w sumie nie mam nikogo do pogadania.To moja pierwsza ciaza bardzo upragniona.Dlatego tak sie martwie. Wy tez macie takie watpliwosci czy wszystko sie uda?

myślę że takie wątpliwości to normalne:-) ale my tu staramy się eliminować złe myśli :-D
 
Do góry