reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

WITAM GWIAZDY

u nas cudna pogoda oby tak dalej ja wlasnie pieke schabik ze sliwkami zaraz wstawie ziemniaki i surówkę dokoncze;-))

Malinka- cudnie ze wieczór sie udał ja dzis planuje ehehheh tylko nie wiem co na kolacje???????????:cool::eek:
Cliford- ty sie nic gwiazda nie martw ja tez mam twarde i to jest normalne teraz to czujesz bo brzuszek malusi potem juz bedzie niewyczuwalne bynajmniej dla nas:tak:
Marta- dbaj o siebie kochana troszke co?????/ wiem ze masz duzo na głowie ale teraz ty i dzidzia jestescie na pierwszym miejscu ZWOLNIJ TROSZKE!!!!!!
Haras- ty to masz przekichane jednym slowem jka nie urok to sraczka:sorry::rofl2:
Bosa- ja tez lece w 21 tygodniu ciazy samolotem i zastanawiam sie jak to zniose:happy::baffled: bo jeszcze w ciazy nie latałam.......ty tez sie troszke oszczedzaj..........
Maruda- ja tez cierpie na bezsennosci i wtedy jem haha i siedzie na bb do czasu kiedy mnie nie zmuli.......a mielisa to raczej na uspokojenie????
Milutek- ja mam tak samo ale to chyba macica sie rozciaga wiec sie nie stresuj wszystko jest ok:-)
 
reklama
WITAM GWIAZDY

u nas cudna pogoda oby tak dalej ja wlasnie pieke schabik ze sliwkami zaraz wstawie ziemniaki i surówkę dokoncze;-))
Milutek- ja mam tak samo ale to chyba macica sie rozciaga wiec sie nie stresuj wszystko jest ok:-)

Mniamu mniamu- zaczynają sie znowu sypać propozycje obiadowe a co jedna to lepsza. Ciesze sie że tak piszesz- naprawdę jestem wtedy spokojniejsza jak tak mi piszecie:) :-):-)

Clifordzik- no dobrze podzielę się na tapetę- z Wami zawsze ale i tak zapraszam:)
 
Milutek piekne widoki,taka sielankowo i to słoneczko i błekit nieba,mmmm
U mnie tez jest ''jeszcze'' tak wiejsko czarodziejsko,nasze osiedle liczy ok osmiu blokow i stoi w szczerym polu,z jednej strony mamy staw z kaczkami i żabami,z drugiej Trojmiejski Park Krajobrazowy,z trzeciej łaki a z czwartej pola uprawne,a do centrum Gdyni mam raptem 15minut drogi.Pewnie za kilkanascie lat to wszystko zniknie ale my zdazymy sie tym nacieszyc.;)
Jutro na obiadek wymysliłam barszczyk czerwony i do tego ziemniaczki ze skwarkami a co tam ;)
 
Witajcie mamusie,
yh ja przeziębiona z nosa cieknie, za oknem zimno, w pracy siedzieć trzeba ...
Do tego martwie się tą tarczycą chociaż troszkę zostałam pocieszona, ale dalej siedzi mi to w głowie. Miałam badanie na ft4 i mój wynik wynosi 11.3 pmol/L przy normie ogólnej 12-22pmol/L, a norma dla drugiego trymestru jest od 8,2 nmol/L, ale naczytałam się dużo, że w ciąży fT4 powinno być przy górnej granicy, a nie dolnej eh ... Boję się o moje maleństwo...
Dzwoniłam dziś do ginki i jutro mam do niej przyjść przepisze mi jakieś hormony... Niby powiedziała, że teraz mam lekkie odchylenie, czyli wcześniej na pewno było w normie, ale mimo tego ja jakoś nie potrafię się uspokoić i przestać o tym myśleć. A Wy jakie macie wyniki fT4 jeśli miałyście takie badanie ? Bo w sumie wiem, że mało osób dostaje skierowanie ...
 
Olcia...a dziś co serwujesz?? Bo jutro zapowiada się pysznie ;-)

Milenka...niestety ja Ci nie pomogę, bo nie miałam takiego badania ale trzymam kciuki ażeby wszystko było dobrze!!! ;-)

Marcia...no to mam kinderki, mam belgijską mleczną czekoladę z orzechami nawet też mam, mam cukierki ...więc bierz co Ci pasuję...tylko daj pieroga!!! ;-)
 
reklama
Milenka bo dostaniesz odemnie opr...,przestan sie martwic na zapas,w ciazy czesto wyniki sa zmienione,dostaniesz leki wiec bedzie wszystko oki,musisz tylko kontrolowac wyniki i nie czytaj tych głupot w internecie,oj bo bedzie lanie w d...
Clifordzik dzis mam jeszcze wczorajsza zapiekanke rodzinna z ryzu,ogorka kiszonego,sera,papryki,parowek,cebuli,jaja i groszku,pyszna i tania i szybka ;)
 
Do góry