reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Ooooo jakies zycie tu widac:-D czesc laski:-)ruch tu ze ho ho:-D
My chore,tj Gosik zatkana od jakiegos czasu w koncu wylondowała u laryngologa i chyba szykuje nam sie wyciecie migdałka:-(a ja sie zaraziłam od niej katarem ale dzielnie płuczemy sobie noski i jest lepiej.Dobrze ze emek miał kilka dni urlopu to z nia posiedział bo babcia akurat ma rehabilitacje.No coz zawsze choroba nie w pore przychodzi.

Krowka nie planujemy rodzenstwa,jedna Gosia jest jak piatka dzieci;-)

ps
moje suwaczki znikneły a juz nie pamietam jak sie je wstawiało
 
Ola- panel użytkownika i edytuj sygnaturę>. tam wklejasz kod suwaczka :-). Mówisz, że Gosia daje popalić? Nie..ze zdjęć to Anielica przecież :-)
Bosa-super, że się odezwałaś.
Kasieńka- Hania cały czas tak dokazywała? Zwal to na pogodę ;-)
Malina- jak chorowitki?

Dzieci śpią, mąż oddał się swoim "fantazjom" a ja oglądam dokument na pierwszym programie i co rusz płacze. Kurczę odkąd mam dzieci moje poczucie bezpieczeństwa wszelakiego jest na ciągłym celowniku.
Miłej nocki laski!
 
Dobry wieczór a ja wręcz przeciwnie jestem zbulwersowana co nas tak mało dzisiaj tu było?

U nas armagedon młodej tak odwala tylko by siedziała komp telewizor tablet jak gadam to jak grochem o ściane wrrrrrrrrrr
Dzisiaj znowu maraton po sklepach w końcu udało nam się dopasować fotelik do tego naszego felernego samochodu chyba jakaś klątwa wisi nad tym autem wczoraj go odebraliśmy od mechanika który siedział w nim 4 dni i nie wie jak go naprawić w poniedziałek odstawiamy go znowu echhhhhhhhhhhh

No ale udało mi się zrobić małej kiecke na tańce teraz to w ogóle jak balerina będzie wyglądała ale co tam nam się podoba

Gosia my migdała przerabiamy co jesień inhalacje z wody działają cuda



W ogóle doła dzisiaj mam strasznego ecchhh:-:)-:)-:)-(
 
Matko kochana czy Wy w ogóle śpicie????
Papci się nie dziwię, bo ona już do ciążowego stanu się przyzwyczaja i bezsenności w nocy :rofl2:

Olcia będziecie ten migdał usuwać? U nas katar od 1 września i nie mogę się go pozbyć u Jana, ledwie podleczam, ale za chwilę znowu zielenina koszmar!!

Krowka napisz jak tam Twoje smarkatki?? I jak Ty się czujesz??

A ja sobie drzemkę urządziłam z Adasiem i o wiele lepiej się czuję, ostatnio Młody ma 1,5h drzemki z rana to ma sens, bo jak spał po 45min to zanim zasnęłam już pobudka i tylko wkurzona byłam :baffled: Śniadanko też zaliczył, kaszka z 90ml wody i 1/3 słoiczka śliwki, zaraz popije cycusiem i druga drzemka.. Tym razem już na bank 45min.. Potem jakiś obiad i już będzie czas po Jasia do przedszkola śmigać..
 
Malina- Jan zdrowy, w poniedziałek idzie do przedszkola. Jak ja się cieszę :p A Ada ma jeszcze lekki katar. Dziś była wyspana o 4 godzinie. Tata sie zdenerwował po 40 minutach noszenia i oddał mi córkę. Ta nie protestowała i wtulona we mnie zasnela. Teraz też drzemie a ja ogarniałam dom i gotuje obiad. Ciekawe czy dziś coś z niego zje. A ja z nosa nadal leci kolorowe, z tym ze kolor czerwony przeszedł do przeszłości.

Jejciu dziewczyny czy wy mamy dwójki i więcej dzieci macie czas dla siebie? Bo ja nie..
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja nadal w podłym nastroju:(

Chociaż dzisiaj załapałam się na darmową wizyte u dietetyczki na wtorek jestem ciekawa jak ona mi wymierzy ten mój tłuszczyk szkoda że to tylko1 wizyta bezpłatna jest :(

Krowkabordo a no auto szarpie tak że trzeba na czoło uważaćżeby nie rozbić czasem i do tego gaśnia nawet jak jade obwodnicą dość szybko mam nerw na ten samochód jak nic\


Marta a jakiś bezglutenowy masz chlebek w zanadrzu? Musze się w końcu opanować z tym glutenem
 
reklama
Do góry