reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

To i ja sie witam podarzając za Ola I Maliną wystawiam aukcje na allegro tyle że ja już uzbierałam 200zł jeszcze 100 i bedzie krzesełko do karmienia jak ta lala
Młoda teraz drzemie dopiero pierwsza drzemka dzisiaj mam nadzieje że obudzi sie w ciągu godzinki bo chciałam ją zabrać na zakupy i kupić nową karuzele i pałąk do wózka bo niestety fp nam sie spaliła praktycznie odrazu wiec teraz kupie jej najzwyklejszą karuzele i myśle że też bedzie ok

No i pogardziła dzisiaj pomidorówką niestety wogóle ostatnio coś ciężko z jedzeniem u niej :(

a co to za zabobony z niewychodzeniem z domu po szczepieniu? świeże powietrze jeszcze nikomu nie zaszkodziło bynajmniej ja o takich przypadkach nie słyszałam :)
 
reklama
papciarkowa moj maly tez ucina dzis sobie pierwsza drzemke.Ja probowalam sprzedawac rzeczy malego na ebay,ale w koncu zrezygnowalam.Ciagle latalam na poczte dodatkowo prawie nic nie zarobilam bo zzarly mnie oplaty;p nasza karuzelka z fp tez szybko zepsula sie-przesuwak do wlaczania i wylaczania zawiodl,jednak mezus zlota raczka,ominal to podpial karuzelke pod kabel i do kontaktu:)same plusy,nie musze wymieniac baterii ciagle,a maly lubi ja bardzo:)
 
anusiak nasza też była podłączona pod kabel ale tylko sie kreciła nie grała nie świeciła a może niech ten Twój mąż napisze mi jak to zrobił i może nasza też zadziała?:)
 
Kochana,z mila checia ale mezus w pracy do nocy:p Nasza nie siweci tylko gra i sie kreci:( Ale zmobilizuj faceta niech poszpera w niej w srodku,moj maz byl wniebowziety jak sam naprawil!!!!hahahhah
Ale super ten link do porownywania masz w suwaczkach:)Coreczka cala mama:)pozdrawiam
 
naszą rozkrencał i m i dziadek i nic z tego nie wyszło:(
włąsnie chciałam usunąc te zdjęcia tam i za chiny ludowe nie wiem jak
 
hej hej

nadal nadaję z deszczowej Rabki:cool: słońce było tylko dziś do 15 przez ostatnie 6 dni:wściekła/y:

pinka - ty serio z ty:wściekła/y:m niewychodzeniem i niekąpaniem? ale jaja:rofl2:
nie mogę się doczekać Twoich umiejętności po kursie foto:tak:

malina - ale będzie puchatkowo:-) jakie zabawki masz na oku?

anusia- a nie możesz się telefonicznie skonsultować z lekarzem? ja się w najbliższym czasie nie wybieram

Dziewczyny! w życiu nic nie sprzedałam, a tyle mam tego wszystkiego!:eek:
 
madzikm wlasnie wpadalam na podobny pomysl:)sprobuje skontaktowac sie z lekarka ktora kiedys leczyla mnie:)Od przyszlego tygodnia atakuje:)jak nie tam to gdzie indziej;pAle w kazdym razie gdybyscie sie czegos dowiedzialy to bede bardzo wzdzieczna za pomoc:)
malina ja tez planuje w przyszlosci zrobic maluszkowi pokoik z bohaterami z kubusia puchatka:)narazie mam maskotke (z ktora spi) obrazy na sciane ,lampki 2 z kubulkiem,i upatrzona posciel:)i tygryska na sprezynce:)Pozatym praktycznie wszystkie ciuszki mamy z tygryskiem:) jesli mi sie 'odwidzi' napewno w pokoiku bedzie mail duzo rzeczy z motywami samochodzikow i pilki noznej:)
ostatnio zakupilismy taki sprzet Buy Fisher-Price Rainforest Jumperoo Baby Bouncer at Argos.co.uk - Your Online Shop for Baby activity toys. wersja rainforest:)wiem,zaraz znajda sie przeciwnicy,ze to niby nadwyreza bioderka itd itd ale tak naprawde za kazda zabawka stoi jakies ale...ja kupilam nie zaluje:)Zabawka jest od 6 miesiaca ale juz stoi zaparkowana i wsadzam malego na chwilke,ile ma radosci:):):)
 
reklama
Do góry