reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Pinka kolega mi tu oznajmił że te Twoje suwane suwaczki mi spowalniaja strony haha ale jakoś mi się wierzyć nie chce... taki filozof z niego... a tak na marginesie to Wiki ma dopiero niecałe 2 lata????? zawsze myślałam że 4!!! hihi chyba to jakaś pomyłka bo by z tego wynikało że na swoim ślubie w 9 miesiacu szalałaś;)
 
Malina kłują w paluszek i wyciskają. Niezbyt przyjemne, bo chwilę trwa zanim wycisną odpowiednią ilosć, ale da się przeżyć. Elę bardziej denerwowało, że ktos trzyma jej rękę i nie może nią ruszać, niż bolało.
 
Acha dzięki Fifi, tak myślałam, że albo palec, piętka albo główka, ale miał raz opatrunek na zgięciu łokcia, więc myślałam, że może większym dzieciaczkom to już z żyły.. Wiem, że musimy te badania zrobić, ale aż mi się serce kraja :/
 
Pinka kolega mi tu oznajmił że te Twoje suwane suwaczki mi spowalniaja strony haha ale jakoś mi się wierzyć nie chce... taki filozof z niego... a tak na marginesie to Wiki ma dopiero niecałe 2 lata????? zawsze myślałam że 4!!! hihi chyba to jakaś pomyłka bo by z tego wynikało że na swoim ślubie w 9 miesiacu szalałaś;)

oj czepiasz sie już poprawiam;-) a kolega sie nie zna....DD
 
Mila te dwa ''wrzaskunki'' w suwaczku sa boskie:-D
Malinka pierwszy raz,w domu po szpitalu Goska miała popbierane z dłoni(wierzch) z zyłki,igiełka cieniutka jak nitka i przez rureczke do proboweczki a teraz było szukane i w dłoni i w zagieciu łokcia,poszło z zagiecia,normalnie igiełka z prozniowa probowka.U nas robi sie normalnie w punkcie pobran z dorosłymi,a pochwale sie ze u nas wisiała kartka ze mamy z dziecmi wchodza bez kolejki;-) Moj M stwierdził ze jak na alegro nic nie sprzedamy to wstawi na trojmiasto.pl bo tam jest za darmo,moze tez sprobuj?
 
Cześć!
No wreszcie dorwałam się do komputera;-) Rano-pobudka o 6.30, bo z Jasiem musiałam gnać do poradni laryngologicznej. Potem wysłali nas na usg. Udało mi się załatwić od ręki (podobno są zapisy,ale akurat trafiłam na super lekarkę:tak:). I znów do laryngolożki, ale tu już mi się tak nie poszczęściło-poszła na blok operować. Ale ma dziś dyżur do jutra rana,więc wieczorem skoczę do niej jeszcze raz.
Pogoda wreszcie dopisała,więc spacerek już zaliczyliśmy. Po obiedzie pewnie wyjdziemy jeszcze raz. A na obiadek: fasolka szparagowa,ziemniaczki i jajko sadzone. Szał,nie?:-D:-D:-D
Ania kula się teraz na łóżku jak szalona:-) Moja kochana niunia;-):-) Ostatnio odkryła,że ma stópki i teraz za wszelką cenę próbuje ich dosięgnąć,a jak już to zrobi to się nimi bawi, a czasem tak obserwuje, jakby tam jakieś złoto na nich było:-D

Pinka Ty -kurs fotograficzny??? Przecież robisz takie zdjęcia jakbyś właśnie co dopiero kurs ukończyła!:-D:tak::-D
 
reklama
Do góry