reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Ewi- to 8 kilo mam w nogach i cycach... brzuch jest nawet oki- bałam sie ze będzie gorszy ale co z tego jak i tak sie w swoie jeansy jeszcze nie wbijam bo mi w udach wszystko zostało- a tego tak łatwo sie nie da zrzucić- przynajmniej u mnie!! Moje nogi to zawsze była moja zmora....
 
reklama
milutek -faktycznie brzusio jak nie po ciąży:) Śliczny jest. A znaku po cc prawie nie widac.

Ja już po ktg... skurcze było ale takie 30 % 40 % więc chyba nic się nie szykuję mała do wyjścia;)
Kupiłam sobie herbatkę malinową:D
 
Ostatnia edycja:
Też się witam w dwupaku, choc juz spokojna, że nawet jesli cos sie zacznie to mogę rodzić:) A co do pustek na formu-dziecki ciut podrosna, mamusia ogarna wszystko i znów tu będzie gwarno:)
 
Mili jak dla mnie to masz bardzo zgrabne nogi:) a biust fiu, fiu i mąż i dziewczyny na pewno w pełni szczęścia i radości;) jeszcze z dwa miesiace i wszystko zrzucisz! Ja mam już ponad 20 na plusie więc o moich starych jeansach mogę tylko pomarzyć sobie... Ale ja to obrosłam w tłuszcz z tego leżenia i jedzenia przez zagrożenie ciąży...
 
Justysia- no to sie dzielnie trzymasz:) Ale z tymi skurczami to i tak sa czary mary:) Ja tez takie mialam a potem po kilku dniach pyk- nagle 80,100:)

Ewi- ja mam niezły cellulit teraz na udach, i skore na ramionach jak flak

Dove- i jak tam blizna???
 
Ostatnia edycja:
Witam Baloniki i te rozpakowane :-)
Aaaa coś dziś dzień do d*** mam ... wszyscy mnie irytują ... spać mi się chce a nawet nie ma sensu, co chwile jakiś telefon. W nocy co chwile siku i bóle jak na miesiączke, rano nie umiałam wstać z łózka ... taki mnie skurcz złapał, potem jeszcze dwa i cisza ... ehh.
Dziś na obiad naleśniki, bo mój M ma smaka.

Milutek ... śliczny masz brzuszek ... i blizna też ładnie zagojona ... smaruj Cepanem i szybko Ci zblednie :tak:
 
Mili bo dużo leżałaś przez krwiaki tak samo jak ja. Zaczniesz więcej się ruszać, pracować, na wiosnę jakieś porządki przy domu a i dziewczyny cięższe będą do noszenia to i ręce wrócą do dawnej formy i nogi też. Zawsze możesz zapisać się na jakiś fittness;) ja właśnie na to liczę...
 
reklama
Milutek tak wyglada. Brzusia nie pokaze bo jest owiele wiekszy niz twoj........ STA70164blizna.jpg
 
Do góry