reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witajcie babki:-)
Znowu snieg u nas sypie i jest szaro,buro i ponuro:-(
Ja juz po sniadanku i spacerku i własciwie to dzis nie mam nic do roboty;-),na obiad frytki wiec tez nie trzeba długo ich przygotowywac;-) a jeszcze zostało troche pomidorowki:tak:
Zauwazyłam ze z tym spaniem to tak co druga noc jest masakra,wczoraj było super a dzis znowu kulałam sie od 6 do 9:-(
Katjusza Ty tak nie szalej,masz jeszcze duzo czasu,odpocznij czasem:tak:
Ewi ja sie moge zamienic na mezow bo moj to nawet jak mu napiszesz kartke z lista zakupow to kupi drugie tyle ale rzeczy niepotrzebnych;-)
Milus najwazniejsze ze juz nic nie boli,niech ksiezniczki dadza Ci jeszcze troche pozyc;-)
Futrzak fajnie masz ze nie odczuwasz ciazy;-) ja tak mam czasem z rana jak sie obudze i nic mi nie doskwiera to mysle ''a gdzie ta moja ciaza sie podziała? '':-D
Scarletka zdrowka dla synka,nie moga Was ominac takie przedszkolne atrakcje;-)
Madzik,Mami zdrowiejcie szybko,bierzcie antybiotyk jak nie ma innego wyjscia:tak:
Marta ale jestem ciekawa jakie to zwierzatko:tak: moze kon?
Patik wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:-) i niech Hania da Wam w prezencie ''samozasypianie'';-)
Also moj gin powiedział ze takie napinanie moze byc nawet kilkanascie razy dziennie,trzeba odpoczywac i poki nie ma boli do tego napinania to nie jest zle:tak: o tych gerberach to moj M wczoraj mi mowił:tak:wstretne to ale ponoc nestle lubi robic takie przekrety:-(
Harsh jednak dostałas to zelazko;-)no to prasuj ale na siedzaco co by sie nie zmeczyc;-)

Wracajac do tematu kiedy urodzic to ja moge 11marca w moje urodziny;-) moj M to juz jest załamany ze bedzie w marcu co roku musiał brac kredyt na prezenty;-)

Miłego dnia laseczki:-)
 
reklama
Ola i tak źle i tak nie dobrze hehe a na męża się nie wymieniam;) dzisiaj zrobiłam mu listę to jak wróci to pójdzie znowu;)

Dziewczyny przyszły mi dzisiaj próbki kremów HIPP a kilka dni temu pieluszki Bella Happy. I nie wiem dlaczego... Nie narzekam oczywiście ale czy Wy też dostajecie? Bo wiem że Pampersy to większość dostała ale to była zorganizowana akcja hehe a te gratiski nie mam pojęcia jakim cudem do mnie dochodzą!
 
Ola fajnie by się zgrało z Twoimi urodzinami:tak:
Mój tato obchodzi 60-tke 16-tego marca wiec ten termin by mi odpowiadał,chociaż Jamie sam zadecyduje kiedy się rozpakować:-D A może figiel na Prima Aprilis mi wywinie?
Milus Ciebie to my podziwiamy ze jeszcze na chodzie jesteś.Ja codziennie moim chłopakom powtarzam ze przy końcu ciąży to mnie na wózku będą wozić:tak:
 
Ola możliwe bo ja co chwilę gdzieś sie loguję ale nie kojarzę ani Hipa ani Belli:) więc nie wiem o co chodzi:) a wysyłać mogą nawet sie cieszę hehe Hipa juz sama testuję bo mnie pod biustem piecze. Stwierdziłam że to moze odparzenia;)
 
nie ma to jak nadprogamowy godzinny spacerek... śnieg stopniał, pokazała się dziura pod siatką i Harryś wyprowadził ZIutę na wieś... grrr zmachałam się nieźle, ślisko, mokro, mżawka, na wsi cisza a ja łażę i gwiżdżę :/ super

W końcu gdzieś usłyszałam piskliwe szczekanie Harrysia i wróciłam się - były zamknięte na wielkiej ogrodzonej betonem posesji :O z jakimś kundlem jeszcze. Gospodarza nie bylo, wszystko zamknięte, wkurzyłam się i obeszłam dookoła płot i znalazłam tylną bramę, którą podważyłam i wypuściłam towarzystwo i zabralam do domu. Brzuch mi oczywiście stwardniał i zmęczyłam się, a raczej zestresowałam bardzo, więc znów się kładę i obiadu nie robię ;p może M. w końcu uszczelni naszą siatkę...
 
Pastela mąż widzę uszczelnia siatkę tak jak mój kupuje deskę i montuje okap hehe doprosić sie nie można. A Ty sie tak nie forsuj bo nam jeszcze za szybko urodzisz!
 
Pastela zdolne psiaki masz;)a kto je tam zamknoł? ja teraz w ciazy to mojego grubasa nawet nie spuszczam ze smyczy bo z jego pomysłami to bym chyba umarła ze stresu;)
 
reklama
Olu zgadłaś;-):tak:, pewnie na regionalny zajrzałaś;-):-):-D:-D.
Byliśmy obejrzeć ale zwierzę "rapciate" - Vetka powinna kojarzyć o co mi chodzi;-):tak:.
Ewi, podrzuć stronki do Promocyjnego;-), bo mi nic nie przysyłają:no::confused2::eek:.
 
Do góry