reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Milutek życzę aby wszystko poukładało się po Twojej myśli:-) ale jeszcze dużo czasu żeby mysleć co potem:-) teraz trzeba się szykowac na wielki finał:-D
Scarletka ja tez zauważylam że i paznokcie są mocniejsze i włosy mi zgestniały, na początku ciąży zaczęły bardzo wypadać i obcięłam na krótko, tyle że miałam takie za brodę, a nie jak Ty długie, teraz żałuję i już na nowo zapuszczam. Obawiam się tylko że po porodzie zacznie mi się znowu koszmar pt.wypadanie włosów:-(
 
reklama
Znowu naprodukowane postów od groma, ale najpierw Wam napiszę..

Padam na ryjek, 3 godziny gościliśmy dzisiaj hydraulików, którzy wreszcie zrobili porządek z kranami, rurkami i zaworami w łazience, ale niestety musieli w sypialni wykuć mega dziurę, żeby się dostać do rurek.. Jak to zobaczyłam, to mnie tak skurczyło, że myślałam już, że rodzę.. Zaraz dwie nospy, dwa magnezy i drzemka, uff przeszło, ale do sypialni nie zaglądam wcale ;) Już pogodziłam się z myślą, że musimy się urządzić tymczasowo w docelowym pokoju Jasia, ja i tak w nim teraz śpię dopóki nie zwalczymy wilgoci ze ściany..

A z milszych wieści - mężuś z bratem złożyli łózeczko :D Musimy je powietrzyć, bo ma taki trochę lakierowy zapach.. A od jutra pranie pościeli, ręczników i ostatnich gadżetów dla Jasia :D Dzisiaj wyprałam torbę do spzitala i powoli zaczynam ją zapełniać :D
 
Patik- dzięki ..teraz inne rzeczy sa najważniejsze:)

Koncia- nie mam bluetootha...za to jak wchodzę w opcje internetowe to mam możliwość wybrania szukania sieci przez WI-fi, GPRS, GSM- myślę ze to ostatnie to moja jedyna nadzieja:) Tylko muszę popytać o takie magiczne karty sim do telefonu- takie coś wyczytałam:) że sie je ma w komorce i mozna podłapac z nich neta na lapka i palmtop....hm musze popytać.

Malinka- współczuje Ci tych remontów i rewolucji.......
 
Mili, napisz jaki masz model tego palmtopa, bo jak dla mnie to powinnaś móc włożyć tą kartę ;p

Albo użyj po prostu javy w telefonie i po problemie ;) olej palmtopa ;p
 
Milutku, jeśli masz ten kabel USB, o którym jest napisane, że masz ;D to potrzebujesz bluetooth na USB, telefon, który będzie kompatybilny z tym palmtopem i prześle ten internet i jest to raczej tak skomplikowane, że sama tego nie zrobisz. Do tego internet będzie słabiutki z uwagi na starszy rodzaj USB i małą ilość ramu.
Druga opcja, to iść do sieci komórkowej i jest taka mozliwość, że możesz wypróbować internet przez chyba 2 tyg. I to jest taki mały modem na USB.
Jeśli nie masz tego USB, to tylko WiFi i htspot w szpitalu ci zostaje.

Dobranoc :D
 
Milutku, jeśli masz ten kabel USB, o którym jest napisane, że masz ;D to potrzebujesz bluetooth na USB, telefon, który będzie kompatybilny z tym palmtopem i prześle ten internet i jest to raczej tak skomplikowane, że sama tego nie zrobisz. Do tego internet będzie słabiutki z uwagi na starszy rodzaj USB i małą ilość ramu.
Druga opcja, to iść do sieci komórkowej i jest taka mozliwość, że możesz wypróbować internet przez chyba 2 tyg. I to jest taki mały modem na USB.
Jeśli nie masz tego USB, to tylko WiFi i htspot w szpitalu ci zostaje.

Dobranoc :D
To mnie teraz wiedza swoja powaliłaś- szacun kobito:):szok: z tym ze wejście usb nie jest takie typowe jak w każdym kompie tylko takie
Kabel USB 2w1 Fujitsu-Siemens LOOX N500 N520 N560 (1324495610) - Aukcje internetowe Allegro a do tego telefonu nie podłacze...
 
hehe...musi zapamiętać zapach jadłodajni:-D

żeby trafiał z zamkniętymi oczami ;)

Dziewczyny nie pogniewajcie sie na mnie- słabo się czuje, boli mnie rwa kulszowa a dziewczyny chyba sobie aerobik w moim brzuchu ćwiczą....boli mnie nawet tyłek jak siedzę przy kompie. Odkurzyłam teraz kuchnie i muszę posprzątać dzisiaj sypialnie bo fruwa mi tona kurzu....a teraz pójdę sobie przyciąć komara. Odezwę się pod wieczór:)

Milusia doskonale Cię rozumiem :* Coraz gorzej się ruszam i mam coraz częściej skurczaki, ale jeszcze walczymy, prawda?
Mmmmmmmm krówki i pepsi - Ty wiesz co dobre ;)

Koncia wypasiony szpital, wygląda naprawdę zachęcająco :) Ja jutro (mam nadzieję, że mężuś tym razem wróci z trasy, bo nie chcę znowu być sama) na szkole rodzenia mam wypad na porodówkę, potem zdam relację ;)
 
reklama
Koncia- a pamięci mam w palmku 80MB a karty 2GB bo w sumie palmtopa mam głownie dla nawigacji:)..i ogólnie sobie pomyślałam ze może w końcu by sie do czegoś innego przydał:)

Malinka-..i będziemy walczyć dzielnie do końca...:)
 
Do góry