reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

dzisiaj ze stefanna chodziłyśmy tymi samymi drogami (byłyśmy w tym samym czasie w Silesi), ale nie dane nam było sie spotkać:-) teraz jak będę tam jechać to będę się meldować:-D

darinia z tą kupką to ok - tak jak dziewczyny piszą.. no chyba, że widzisz, że mała się męczy.

asze trzymam kciuki za pomyślne łóżeczkowanie:-) i wytrwałości!!

Marysia śpi gdziekolwiek, więc nie mogę narzekać.. z jedzeniem też się uregulowało.. byle tak dalej:-)
 
reklama
Milenka najlepiej śpi w swoim łóżeczku. Na spacerze zaśnie jak jest już bardzo zmęczona ale łatwo ją wybudzić. Zobaczymy jak to będzie później, bo Przemko w tym wieku nie chciał spać nigdzie. A potem potrafił zasnąć w każdym miejscu i nic mu nie przeszkadzało.
 
Wreszcie chwila oddechu....
Myszki śpią, a ja oglądam dogrywkę meczu i rozpakowuję zakupy:-). Chyba zacznę Mężusia częściej puszczać na firmowe wyjazdy, hehe:-D Muszę przyznać, że dzionek minął mi szybciutko, a zakupy były wyjątkowo udane!:wink: Obkupiłam dzisiaj moje dziewczynki: Zuzia dostała nowe sandałki i balerinki, kapelusik na lato i majtaski na basen, a dla Martynki kupiłam sukienusię na chrzciny+ sweterek oraz sukienkę na weselisko, które mamy za tydzień!:-) Ale najbardziej cieszę się z tego, że w końcu kupiłam buty na wesele - postawiłam na ładną pogodę i kupiłam sandałki na obcasie, takie z samych paseczków, połączonych kółeczkami!:wink: W życiu nie miałam bardziej wygodniejszych butów na nogach - mam nadzieję, że przetańczę w nich całą noc, hehe:-D:-):-D

Mrowa1 jeśli chodzi o same wyprzedaże to owszem już są, ale wszystko zależy od sklepu. Dla przykładu w Zarze przecenione jest dosłownie wszystko (nawet skarpetki czy spineczki) i towar jest już dość przebrany. W Promodzie mam wrażenie, że przecenili rzeczy, które słabo schodzą, bo np. najfajniejsze sukienki są nadal w starej cenie. Z kolei w H&Mie mało co jest przecenione, ale za to pojawiają się powoli nowe, jesienne rzeczy:tak:. Kupiłam Martynce kilka fajowych ciuszków - może jutro cyknę fotkę to Wam podeślę.

Skaba1 faktycznie szkoda, że na siebie nie wpadłyśmy skoro byłyśmy w tym samym czasie w Silesi i to nawet w tym samym sklepie... Nasze córcie miałyby okazję się poznać, hehe :-D:-DAle co się odwlecze, to nie uciecze;-) ! Jak będziesz następnym razem na zakupach, albo będziesz załatwiać coś do domku, to daj znać i jak tylko będę w domu to umówimy się na kawkę:happy:!

Co do kupek to u nas już standard, że Martynka robi je co dwa, trzy dni i nie jest z tego powodu w ogóle marudna...:no: A przesypia pięknie całą noc w łóżeczku, natomiast w dzień zawsze jedna drzemka jest na spacerku (ok. 2-3 godzin), a druga zawsze w domku w łóżeczku;-)! No i oczywiście uwielbia spać w samochodzie:-D!
 
Witam po dlugiej przerwie.
Przepraszam ze tak dlugo sie nie odzywalam ale mialam przeprowadzke z polski do irlandii i duzo spraw do zalatwienia!!!!!!!!!!!!!
Nie odpisze na nic bo nie jestem w temacie a nie mam kiedy czytac u nas wszystko dobrze Kubus rosnie jak na drozdzach.
I juz koncze bo sie wlasnie obudzil na jedzonko postaram sie czesciej zagladac i moze cos w koncu przeczytam i pomoge swoimi radami.
WSZYSTKIM 3MIESIECZNIAKOM ZYCZE DUZO ZDROWKA I TY CO JUZ SKONCZYLI I ZACZELI 4MIESIAC:-):-D:-D:-)
 
hej
Stefanna Skaba :-D:-D:-D szkoda ze sie minełyscie:-p:blink:
Stefanna dzieki:-)moze wyciagne mojego menia do kraka lub rzeszowa
Dorota i jak ci sie mieszka?
 
Pozdrawiamy z upaklnego Krakowa, wróciliśmy dziś ze wsi, mąż wrócił z Chin i znowu rodzinka w komplecie.

asze, jak Jacek sie budził to go znowu pacyfikowałam - przytrzymywałam łapki i nózki żeby się nie wybudzał fikaniem, poklepywałam, lekko kołysałam, czasem jak nic innego nie skutkowało to dałam do dzioba cyca - i zazwyczaj znowu zasypiał. I tak przy każdym wybudzeniu przez jakieś dwie, trzy godziny, czyli tyle ile moim zdaniem powinno spac dziecko 2,5 miesięczne ;) Po trzech dniach było już lepiej, teraz jak sie przebudzi to trochę pomarudzi i juz sam zasypia, nawet nie wchodze do pokoju. Pewnie że czasem zdarza się że budzi sie po 0,5 h i nie chce spać, ale coraz częściej ładnie przesypia kilka godzin. I najlepiej się śpi do południa, po południu i pod wieczór nie ma nastroju na dłuższe spanko, ale to akurat dobrze bo potem lepiej śpi w nocy :)

ninja
, współczuje bardzo :( mój Boże, co musi przezywac jego rodzina :(

Idę budzic Tomka bo zasnął usypiając młodą, wykapiemy się i do wyrka, bo dziś był męczący dzień.
 
reklama
Witam
wpadam tylko na chwilkę żeby się zameldować bo Julka dziś strasznie marudna:-(usypianie wieczorne zajęło mi godzinę :szok: teraz zresztą też śpi chyba dość czujnie :-(

co do spania to Julka niestety nie spi wszędzie ale nie ma ulubionego miejsca zależy od humorku:-(zreszta ostatnio jak widze w ciągu dnia że jest już zmęczona i chcę ją położyć to azczyna się straszny krzyk:-( tak jakby nie chciała zasnąć choć oczy same się zamykają:baffled:

a kupiki to na razie codziennie chociaz jedna się pojawia no i w nocy zawsze też i mam wrażenia że jak ze 2-3 pieluszki sa bez kupki to się męczy :baffled: chyba nieprzyzwyczajona:-(

Stefanna super że zakupki udane :-) no i te buty-obyś przetańczyła całą noc :-)

Dorotaa witamy spowrotem :-)
 
Do góry