reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Czesc dziewczynki moje kochane
Ojjj dawno mnie tu nie bylo i strasznie za Wami tesknilam.U nas po staremu troche nie mialam czasu na neta ale obiecuje poprawe:-)
Niunia zdrowa , ze mna wszystko ok tylko ten nasz tata jakis taki troche durnowaty ciagle mysli ze ma 20lat ale juz go powoli sprowadzam na ziemie.Oki pedze pocztac co u Was.Buziaki i milego dnia
 
Dusia wklej fotki z chrzcin:happy: to wspólczuje fryzjera tez nei lubie jak mnie źle zetnie ale anszczęście znalazłam swoja fryzjerke:tak::happy:
Befatka witaj i czesciej zagladaj:-)
 
cierpię na brak czasu :-(walczę dalej z pracą w czwartek sie okaże czy warto ją oddać
Zuzia zaczyna dużo się śmiać na głos i ciągle się uśmiecha:-) ten czas tak szybko mija a ona tak dorasta boje się że niedługo pójdzie do szkoły:baffled:
 
Darina jeszcze troche czasu naszym szkrabom zostało do szkoły ale faktycznie czas leci nei ubłaganie:-p
Dusia to zycze zebys była z niej zadowolona:tak:

a ja mam dzis ciezki dzien :-p:-(wszystko mnei denerwuje i "dostało" sie moim dzieciom przez to wydarłam sie na Melcie i teraz mam kaca moralnego:-:)zawstydzona/y:
 
Jeszcze mi stres nie odpuścił. Najważniejsze, że Przemko już po zabiegu. Trochę boję się nocji i dnia jutrzejszego. Ale lekarz mówi, że jutro już nie powinno go za bardzo boleć. Zobaczymy. W planie są lody i sklep z zabawkami.
 
hej hej! dziewczyny ja ostatnio to tylko na wątku budowlanym sie udzielam.. wciągnęło mnie na maxa:-) a teraz jak zdecydowaliśmy, że ciągniemy dalej to już chyba wogóle mnie pochłonie:-) ale to jak pasja.. jak nałóg.. baardzo przyjemne:-) nie śpię.. nie jem.. bo poszukuję informacji, rozwiązań, zastosowań, inspiracji:-):-):-)

Jeszcze mi stres nie odpuścił. Najważniejsze, że Przemko już po zabiegu. Trochę boję się nocji i dnia jutrzejszego. Ale lekarz mówi, że jutro już nie powinno go za bardzo boleć. Zobaczymy. W planie są lody i sklep z zabawkami.

giza przepraszam, ale ja nie w temacie:zawstydzona/y::zawstydzona/y: jaki Przemko miał zabieg? trzymam kciuki za pomyślną nockę.. oby go nie bolało..
 
Witam.
Jeszcze sie za bardzo nie zadomowilam ale juz prawie:-)Jak czytam o pogodzie w polsce to bym z checia tam wrocila u nas zimno i pochmurno:no:.Ale najwazniejsze ze dzieci z tata sa w koncu:-Dto jest fajne jak moge liczyc na meza pomoc.
P.S Postaram sie czesciej wpadac na bb ale nie wiem czy dam rade bo narazie nie mam kompa moge pisac jak przyjde do kolezanki dobra uciekam do uslyszenia:-D
 
reklama
Dziekuje za cieplutkie przywitanie.
Dusia ja tez bym sie wkurzyla,teraz chodze do polskiej fryzjerki bo raz jak bylam u ang. w lutym nie dosc ze drogo jak.... to po myciu i podcieciu babka mnie spytala czy ma mi wlosy wysuszyc.Zrobilalam wielkie oczy:szok: i doplacilam za suszenie buhahaa .
Z tym mlekiem to bym chyba ich rozniosła ale nie przejmuj sie angole tez sa beznadziejni w tym temacie
Dorota witaj na obczyznie heh,gdzie cie wywialo bo nie doczytalam??
Darinia cierpiwosci w pisaniu pracy zycze zdolna bestia jestes wiec bedzie dobrze.
Co do dzieci to ja tez jestem w szoku jak szybko rosną moja niunia juz taka kumata,rozesmiana i boje sie ze nie zdaze sie nia nacieszyc poki taka slodka i malusia.Głupia jestem wiem ale chyba wszystkie tak mamy:)
Gizia moge sie jedynie domyslac ze o migdałki chodzi tak?? 3mam kciuki za spokojna noc i udany, pogodny dzionek.Przemcio dzielny facio.A i swietny avatarek;)
Oki mykam sie kapac moje kochane dziewuszki potem szmanko(kaytusia) i spiochamy sobie
Mala slicznie spi w swoim lozeczku i ma juz swoje nocne pory zasypia ok 21-22 pozniej karmie ja na spoicha o 0.00 i spi do 5.00-5.30pozniej juz co 3h i wstajemy ok 8,30-9.30.Wiec sie wysypiam
 
Do góry