reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Weronika to wspólczuje ci powortu @ ja jeszcze nie mam;-)
a Kondzik nie miał goraczki na szczęście ufff
 
reklama
Ja też jeszcze nie mam @, na szczęście:-). Po Milo dostałam po 4 miesiącach( 24 grudnia na pasterce). Jak się karmi tylko piersią, bez dokarmiania to sie później dostaje.
 
No i dąłączam się do tych z Was które już mają @ WRRRRRRRRRRR wczoraj coś tak zauważyłam, ale dziwne to jakieś bo wkładka mi wystarcza :baffled: Wy też tak macie??

Ja miesiac po porodzie juz miałam ale co sie dziwic jak nie karmiłam:dry: apropo w przyszły piatek ide na przeglad i cytologie;] no i zmienic tabletki bo bez sensu skoro nie karmie, @ mam brac cerezette , fajnie ze juz macie chrzciny my dopiero w lipcu żeby Ci na których mi zalezy byli :)

Dzisiaj miałam pierwsza nie przespana noc od dawna nikoś spał po 15 min od 23 do 5 a ja wcale bo zanim zasnełam on juz sie budził przez katar tchawica juz zdrowa wszystko super ale został katar potezny i jak juz nie moze oddycha noskiem to płacze i sie budzi...no ale trudno i z tym damy sobie rade ;]

Mam pytanko co myslicie o basenie dla takich bobasów?
 
mamma - OILATUM Soft krem 75g - na przodzie tubki jest różowym drukiem napisane " dla dzieci i niemowląt bez ograniczenia wieku" :tak:

Kondziczku - zdrówka!!!! :sorry2::sorry2::sorry2:

MrsF - dawaj te zdjęcia na zamknięty!
Sabincia - strasznie się cieszę, że tchawica Nikosia już doszła do siebie! Dawaj maść majerankową pod nosek i będzie dobrze.:tak:
Asze - udanej imprezy
Beti - jak czytam o problemach z kupką to jednak cieszę się, że Tymon robi ich 10 dziennie...

A ja się szybko @ nie doczekam bo mam brać cezarette bez przerwy. :-):-):-):-):-):-):-):-)
 
ja karmie piersia,nie dokarmiam i okres dostalam po miesiacu :baffled:
na dodatek lykam cerazette takze chyba poprostu mam pecha
 
reklama
Do góry