reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Witam:-)

Remeny, mam nadzieję, że Jacuś szybko dojdzie do siebie a Irenka nie będzie miała tego choróbska... Ty też się 3maj:-)

Mrowa, ale mi się podoba Twój nowy awatar... słodkie maluchy...
Ale w seksie nie liczy się ilość tylko jakość;-):-D

PrzyszłaMamusiu, gratulacje determinacji... przyniosła skutek...
co do @ to u mnie jeszcze nie istnieje, bo ciągle jestem w magicznym okresie popołogowym:tak:

ANTOSIU I JEREMI, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

Kra, Mazdaga,
gdzie Wy się podziewacie?

My wczoraj całe popołudnie spędziliśmy na dworze, było bardzo słonecznie ale wietrznie... przy okazji mieliśmy wizytę babci Kazi, a mała zachowywała sie jak aniołek... dopiero jak babcia kończyła wizytę, to się zaczęło:-p

Dzisiaj Jola jak wstała przed 6, spała do 9.20, nakarmiona znowu zasnęła... żeby mi tylko nie pomyliła dnia z nocą:-D

Dzisiaj słonecznie i bezwietrznie, więc pójdziemy na spacerek, jak tylko smerfetka wstanie...


 
PM - stoczyłaś nierówną walkę z cycami i Tosią ale jak widać - TY wygrałaś:rofl2: Dzieci to małe leniuszki i idą po najmniejszej linii oporu

Mrowa - super avatarek:rofl2:

A u mnie po wczorajszej nocy :)rofl2:) wszystko wróciło do normy:-D
idziemy na spacerek bo pogoda cudna
 
pierwszej @ po Oliwii dostałam dwa meisiace po porodzie.Teraz na razie nic sie nei dzieje a jutro idę na przegląd podwozia i poprosze o cerazette - to moze jak poprzednio nie będe miała @ przez całe karmienie:-Dhihihih
 
Beti Weronika mnie tez sie podoba;-):-D
u nas tez ślicnzie na polku jest słonecznie i przyjemnie Mela na polu w piasku a Kondziu na ganku we wózku:rofl2:
 
Wczoraj przechwaliłam swoje dziecko i teraz mam: wstał tak jak od tygodnia o 03.00 i nie śpi do tej pory dłużej niż po 10-20 minut - no i jakiś niespokojny jest cały czas Biedulek :baffled: Do tego tak już często się do niego podnosiłam, że się nie ubierałam (zawsze zarzucam w nocy na siebie bluzę) i się podziębiłam - w nosie kręci, katar no i kicham raz za razem :wściekła/y:
Dałam teraz chłopakom kopa na dwór - zobaczymy... (aha - bo nie pochwaliłam się, że do końca maja będę miała małżona na wyłączność - urlop odbiera :-))
No i zaliczyliśmy seksik - wprawdzie nie klasyczny, bo z tym czekam do gina, ale było zajebiście :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Panie Jacku Remenowy - zdrówka zdrówka!!!

Skaba - puść eska jakby co , bo korzystam teraz z małżona laptopa i automatycznie jego gg tu się włącza, a ja zapominam przestawić na swoje.
 
PrzyszłaMamusiu współczuję problemów z karmieniem. Widzę, że stoczyłaś wielką bitwę i cieszę się, że ją wygrałaś :tak: A jak z tym dopajaniem, masz całkiem zrezygnować?
ninja, współczuję nocki. A masz jakieś podejrzenia co do marudzenia Tymona?
u nas przez ostatnie dni Milenka śpi nadzwyczaj dobrze. Aż boję się zapeszyć. Tylko nie przesypia już całych spacerów. Trochę pośpi, potem trochę popatrzy jak brat z innymi dziećmi się bawią, a potem jeszcze jedzonko i znowu śpi. No i rośnie, bo ciuszki na 62 zaczynają być takie na styk. Pewnie jeszcze z tydzień i będę musiała je odłożyć.
 
hej a dzis mam w domu cisze i w sumie haha nie poznaje dzis mojego syna bo jest grzeczny :p i smieje sie nawet jak obok niego przejde poza tym cfaniak tv ogada :) co do @ miałam juz mies po urodzeniu cerezette mimo z enie karmie biore bo miałam wykupione paczki skoncze ta to pojde po zwykłe bo te sa bez sensu da mnie i ich cena i to ze ie robi sie przerwy w braniu a ja pod koniec opakowania i tak dostaje @ mimo ze je biore
 
PM -gratuluje cierpliwości i wytrwania:-)
dziś o 9 przyszła moja mama i zabrała Zuzie na spacer do 12 z nieba mi spadła bo mogłam nareszcie posprzątać mieszkanie naszykować obiad i poprasować a było tego tyle że hoho chociaż popołudniu pracuje to jeszcze chce mi pomagać kochana jest :-)
dzięki temu czuje się jakoś fajniej dzisiaj :-) i jak tylko mąż wróci z pracy idziemy na ogródek :-)
mała robi sobie drzemkę kolo14 zawsze o tej samej porze nawet jak wróci ze spaceru no a na spacerze to śpi długo wstaje jak jest strasznie głodna :-)
miłego dnia :-)
 
reklama
Giza - co do dzisiejszego marudzenia Tymona, moje typy to: cappucino lub kiełbaska z ogniska, ale mocno przypalona :baffled:. No i chyba po prostu jakoś sobie dzień przestawił bo od tygodnia wstaje o 03.00 i na tym jest koniec spania :baffled::baffled::baffled::baffled:
Za to od 13.00 z przerwą na jedzenie nadal słodko śpi. Nie bardzo mam pomysł, co zrobić by zaczynał dzień np. od 06.00.... Dziewczyny - podpowiedzcie, ratunku!
 
Do góry