reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

mrowa jejciu aż mi się błogo zrobiło na myśl o masażu:rofl2::rofl2: wczoraj J mnie wyklepał po plecach, ale profesjonalny masaż to jest to!:-) jeszcze basen mógłby być:-)
 
reklama
Stefanna, dużo śpi wasza córcia, moja to też idzie spać ok. 21 a wstaje o 6 lub 7, całe szczęście że już wtedy lecą bajki na MINI-MINI bo mogę chociaż do 8 zostać w łóżku:-)

AsiaM dla mnie 6-ta czy 7-ma rano to praktycznie środek nocy, hehe:-D:-) Chyba zwariowałabym przy takich wczesnych pobudkach:sorry2: i podziwiam Was wszystkie, że tak świetnie sobie radzicie będąc na nogach od wczesnych godzin... Ja jestem typową sową i najlepiej funkcjonuję wieczorem! Na szczęście córcia wrodziła się do mnie i mam nadzieję, że druga nie zrobi mi psikusa, haha ;-):tak:!!!
A jeśli chodzi o Mini-Mini to nam ciężko wstać na "Czerwonego traktorka" o dziewiątej, hehe:wink::-)

Sabincia Ninja 'walczy" już od rana, więc myślę, że wyrobi się jeszcze dzisiaj..!?;-) Szkoda żeby się męczyła tak długo, tzn. do jutra...:unsure:
 
No Ninja powodzenia! Jednak pierwsza z koncowki zostaniesz mama:-)

Ja dzis zaliczylam latanie po miescie ale czuje sie super i jakos tak zupelnie nie porodowo wiec pewnie doptrzymam towarzystwa tym, ktore uparcie czekaja na kwiecien;-):-)
 
KASIK GRATULACJE!!!:-):-):-)
NINJA TRZYMAJ SIĘ!!!!! Piękny prezent na urodziny!!:-)
Byłyśmy na godzinnym spacerku, pogoda piękna, chyba idzie w końcu ta wiosna...:-)
I juz jesteśmy po kapieli bo Zuzia zrobiła kupę, która sięgała po szyję - dosłownie - nie wiedziałam jak się zabrać do rozbierania. Teraz smacznie śpi:-)
 
KASIK - GRATULACJE!!! Też bym chciała mieć taki poród!

NINJA - POWODZENIA! A myślałaś, że doczekasz do kwietnia...

Asia - ja też chciałam urodzić w marcu, bo też mam w marcu urodziny - 2-giego, jeszcze jest kilka dni, może się jeszcze uda.
Beti - trochę nas jeszcze zostało, ale i tak jesteśmy już w mniejszości. Ciekawe która zamknie listę.
 
Witam ponownie
Ninja 3maj sie kochana .Powodzenia:-D:-);-)

Jej przespalam caly dzien prawie ,polozylam sie(niby na godzinke )jakos po 13 a wstalam po 17.:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p
Ja mam stresa ze zostane kwietnióka w sumie to nic strasznego bo dobrze mi w takim stanie(2w1)Tylko nie chcialbym zeby mala urodzila sie 1 kwietnia:-D

Bylam znowu u Gp moje kolejne wyniki leciutko odbiegaja od normy(czyt.cukier)i nie ma sie czym martwic;-)Jutro mam rutynowe spotkanie z midwife(polozna)i zapytam co ma m robic w razie gdy nie rozpakuje sie w terminie.
Oznak zblizajacego sie porodu zero :-(wiec dogadzam sobie cola i chipsami;-)

 
Befatka - ja to się już boję jeść chipsów - że najem się za dużo, a jak zacznie mi się poród, to będę mieć jakieś dolegliwości żołądkowo-jelitowe. W moim szpitalu lewatywy nie robią, a bardzo bym nie chciała mieć niespodzianki przy porodzie. Ale smaka mi narobiłaś, a mam w szafce 2 paczki...
 
reklama
Do góry