reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Dobry wieczór, wpadam goscinnie z Majówek 2007 :-). Przekażcie prosze gratulacje Ninji od Agaty z LO :-). I życzenia urodzinowe na jutro :-).
A do czekających na wywołanie to pamiętajcie, że nie zawsze rodzi się po pierwszym, wiec data wywołania nie musi być datą urodzenia. Ale ja Wam życzę abyście się rozpakowały przed :-).
Pozdrawiam mamy z maluszkami zarówno rozpakowane jak i w wielopakach.
 
reklama
dziewczyny mam propozycję do rozwazenia.. co powiecie na osobny wątek, w którym wpisywałybyśmy wagę i wzrost naszych dzieciaczkow?? przez najbliższe dwa lata będzie sporo tych pomiarów i chętnie bym to zgromadziła w jednym miejscu.. na sierpniówkach tak mamy i wydaje mi się to fajne?? co wy na to??
zapraszam na nowy wątek :tak:
 
Stefanna, Giza- Ja wlasnie nie dawno zaczelam czytac ta ksiazke "Jezyk Niemowlat". Fajnie sie ja czyta i szybko. Jak wam pomogla to mam nadzieje ze nam tez i ze sie duzo z niej nauczymy.

Kasik, Ninja Gratulacje!!!!!!!

Maly ma dalej problem z kupkami :no:!!! Od wczoraj mamy nowe mleko (juz 3 z kolei) zobaczymy moze pomoze.
Czytam was codziennie ale jakos nie mam czasu zeby cos napisac bo jak skoncze czytac to maly sie budzi :-)

 
NINJA WIELKIE GRATULACJE DLA CIEBIE I TYMONKA!!! A jednak wyrobiłaś się do wieczora, tak jak chciałaś :wink::yes:!! Dużo zdrówka dla Was i wracajcie szybko do domku!

Wpadłam powiedzieć Wam dobranoc...
Mężuś wyciągnął nas dzisiaj z domku i poszliśmy do restauracji - ale to już chyba ostatni nasz wypad, bo wróciłam jakaś bez życia i energii...:-:)-:)-( Zaczynają mnie męczyć rzeczy, które do tej pory sprawiały mi przyjemność, a to zły znak...:unsure:

Dusia08 książkę polecam bardzo gorąco - jest naprawdę fajnie napisana i zawiera wiele cennych porad, z których nieraz skorzystaliśmy. Nie wiem czy wiesz jest również druga część "Język dwulatka"?! Polecam na przyszłość, hehe;-):tak:!
Mam nadzieję, że w końcu dobierzecie dobre mleczko dla Michasia i szybko skończą się problemy z kupkami!

giza widzę, że Milence służy Twoje mleczko i rośnie jak na drożdżach:-)!?!

Zmykam do łóżeczka i życzę wszystkim spokojnej nocki, papa
 
U Was juz po 12.00 wiec:
Ninja zdrówka,szczescia,
pociechy z Nyguska,
spenienia marzen i pomyslnego zlatwienia
wszystkich spraw zwiazanych z kredytem,
tym samym mniej idiotów na Twej drodze(czytaj urzedasów)
Buziaki
 
reklama
Siwona urodziła Filipka 27,03 sn o 23,55 ma 60 cm i 3600g pozdrawia wszystkie:-)
Ninja wszystkiego najlepsiejszego z okazji urodzin:-)
GIza to ładnie przybiera Milenka :tak:mamusine mleczko jej słuzy:rofl2:
Stefanna czyzbyś przeczuwała ze to juz;-)
 
Do góry