reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Dobry dzień ! Jak dobrze wstac skoro południe:-) Zapowiada sie dzis długi dzien teraz sniadanko i obowiazki i moze jakies malusie zakupki :-p Tylko, że narazie cieknie mi krew z nosa:-( wiec posiedze i poczekam az przejdzie a wieczorem partyjka w tysiąca z rodzinką :-D:-p
 
reklama
Witam
Mrówa, moja Ala dostanie od dzidziusia taki komplecik dla lalki, który ostatnio kupiliśmy w Tesco, jest tam mały plecaczek-miś, pieluszka dla lalki i jakieś buteleczki. Myślę, że jak będę się zajmować maluchem, to ona będzie chciała to samo robić ze swoją lalą.
 
Mrówa świetny pomysł z tym wózeczkiem, my też planujemy coś kupić Milo jak dzidzia się urodzi, bo on niby duży ale wiem że się denerwuje czy nie przestaniemy go kochać, więc takie wkupienie sie w łaski to dobry pomysł:tak::-D
Super że mama wraca do domku!!! W domu zawsze się szybciej zdrowieje!!!:tak::tak:
No właśnie co z Telmą?? Tak długo już się nie odzywa:confused:
 
Mrówa o ty cwana mamuśko!dziecko przekupujesz;-).Ale pomysł trafiony!
Siwona nie no aż tak dużych odstępstw od normy nie ma,z resztą ja się dobrze czuję,więc pewnie jest tak jak mówisz:tak:
 
Dzien dobry mamusie :)
Ale ten czas zleciał, prawda ? Teraz trzeba odpoczywać póki możemy, potem cały świat będzie się kręcił wokół naszych maleństw.
Jutro wizyta u lekarza, potem pewnie skierowanie na USG no i ciekawe czy potwierdzi się płeć żeńska:-)

Jeśli tak to nazwiemy ją Alicja Zofia, jeśli nie to będzie problem z imieniem :szok:
I wszystko byłoby dobrze, żeby nie przeziębienie, jakieś paskudztwo wodzi mnie za nochal:baffled:


A Wam życzę jeszcze więcej zdrówka i odpoczynku, zero stresu i błogiego lenistwa.

Marzec zbliża się nieubłaganie :-)

Pozdrawiam
 
Wstałam pół h temu :-p. Wczoraj odbywała się u mnie babska pipijawa (oczywiście ja się jedynie mogłam grzecznie przyglądać) i poszłam spać po 4 rano :sorry2:
Moje kumpele to wiedzą, kiedy jest odpowiedni dzień do picia... szczególnie, że wszystkie poszły dziś do pracy i płaczą, hahahaahahaa:-p:-p:-p

Marteczka
- ja też odebrałam wczoraj badania i mam obniżoną lekko hemoglobinę i czerwone krwinki - podobno mam się tym nie martwić, bo po prostu mamy teraz większą objętość krwi przez maluchy i krew jest jakby rozrzedzona :tak:
Nie zawsze musi być to z braku żelaza, bo np. ja mam żelazo dokładnie pośrodku normy więc idealnie.
Ale żelazo warto sprawdzić.

Spadam się ogarnąć - dzięki Bogu moja sunia Spi jeszcze i nie woła na dwór ;-)
 
wrrrr
i znowu całe przedpołudnie nie miałam netu:wściekła/y: niedługo więcej strace na wydzwanianie do nich niz na abonament za net:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
i przez to nie nadrobię na razie zaległości bo umówiłam się z Mężulkiem na kolejne zakupy dla Maleństwa:tak:i zaraz musze uciekać
może później jeszcze będzie internet to trochę nadrobię:sorry2:
 
reklama
padam całe szczęście że tylko jeszcze jedne egzamin za tydzień i się lenie (będę sprzątać po remoncie) jak dobrze będzie wstać koło 12 i tylko odpoczywać:-D
Marteczka23 - jak odebrałam swoje drugie wyniki to też panikował połowa nie w normie ale to normalne



 
Do góry