reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

i koniec drzemki :wściekła/y: zaczęło się remontowanie
kurcze to już 33 tydzień właśnie sobie uświadomiłam że w każdej chwilkę może się zacząć


 
reklama
Cześć dziewczyny, ale zapisałyście, dopiero się uporałam z czytaniem. Nie będę się już wypowiadać na wszystkie tematy, bo już zdążyłam zapomnieć co czytałam przed chwilą, ale jeśli chodzi o zamknięte zdjęcia, to jestem jak najbardziej za.
Kilka dni temu narzekałam, że już nie czuję tak bardzo ruchów Emilki, że to już nie są kopniaczki, tylko takie łagodne wypinania i przesuwania , a tu proszę. Kilka dni minęło, a ruchy stają się coraz bardziej odczuwalne, no i nie wszystkie sa takie przyjemne, jak wcześniej. A co będzie, jak Emilka jeszcze podrośnie?
Ostatnio robiłam dużo zakupów, no i mam już prawie wszystkie drobne rzeczy, zostały jeszcze te "grubsze": łóżeczko, wózek, fotelik, itp. Najbardziej lubię usiąć w domu i oglądać ubranka. Rozkładam je, odpinam, zapinam, zestawiam jedne z drugimi i już nie mogę się doczekać, kiedy będę ubierać w nie malutkie ciałko Emilki.
No dobra kończę, bo 17-ta i czas do domu. Pa, Pa!
 
Hej
Ninja dzieki wielkie jest mi bardzo miło z tego powodu
i neich zaznaczy że krew oddaje dla Krystyny Cieżadło tarnów
a zaświadczenie ajk to nie bedzie kłopot podeslesz mi? bo musimy okazac je w szpitalu jak by tego punkt krwiodawstwa nei mógł załatwić:dry::baffled::no:
 
mój bocian na suwaczku niedługo zbliży się do dziecka :-) a był tak daleko
moja córcia ma swoja ulubioną stroną na rozpychanie się patrząc na brzuch z góry to jest to prawa strona

co to może być przy dłuższym siedzeniu czuję jakby mi pod brzuchem robiło sie ciasno w spodniach chwilkę trwa i przechodzi mogą to być skurcze? czy to do siedzenia coś uciska?:-(


 
Witam dziewczyny!!! Ale znowu napisałyście!! Milo chory, leży w łóżeczku i co chwilę słyszę : mamusiu!!! nawet do łazienki nie idzie sam, chyba z okazji choroby wykorzystuje sam na sam ze mną...:tak:, nadal gorączkuje i do tego nie ma innych objawów, chyba to jakiś wirus:no:
Ania 1982 trzymaj się i bądź dobrej myśli, ja tez jestem na fenoterolu max dawka od 20 tyg i na razie się trzymam:tak:
ks111 witaj!!:-)
Męzulo kupił mi dzisiaj laptopa, teraz każdy ma swój dostęp do netu:-)
Teraz będę oglądać wasze fotki na NK, muszę swoich wstawić więcej:-)
 
Giza a Przemko całkiem zdrów??
Darinia te nasze suwaczki nieuchronnie zbliżają się ku końcowi:tak::-D
Dzisiaj moja koleżanka urodziła synka 3700- szybko jej poszło ale to jej 4 dziecko:tak:
 
reklama
to dobra wiadomość , że urodziła zdrowego bobasa u mnie natomiast złe wieści , synek koleżanki pociągnął obrus w czasie karmienia i poparzył sobie nóżki na szczescie juz sa w domu a poparzenia nie sa bardzo poważne . Jak pomyśle, że to mogło by spotkac moje dziecko to aż mnie ciarki przechodzą.
 
Do góry