reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Jakby tego cycka po lewej nie było, to ja bym obstawiła jabłuszko, no ale chyba jednak ptaszek...:confused:

Wiecie, ja byłam na glukozie 75 już w 19 tc i miałam strasznie dziwny wynik - na czczo 75, a po 2h - 69 - czyli nie dość, że niższy niż na czczo, to jeszcze poniżej normy, no ale pani dr stwierdziła że jest ok, no to ok:-)

Z tą listą 100 rzeczy do zakupienia to serio jakieś gigantyczne przegięcie, ja prawie nic nie mam, a moja lista ma tylko 30 pozycji:szok: Może przeklikam ją niedługo na wątku zakupkowym i powiecie mi o czy zapomniałam i inne spostrzeżenia typu "po co ci to kobieto!"?
 
reklama
Ale tu się produkujecie, nie ma szans żeby Was doczytać od początku do końca :)

Jutro idę na usg 3D, juz się nie mogę doczekać!!! Bedzie je robił mój gin, u niego jest fajnie bo nie dosć że wszystko tłumaczy to jeszcze odwraca monitor i wszystko widać. Nie byłam jeszcze na 3D, ciekawa jestem jak to będzie :)

Buziaki dla Was Mamuśki i dla Waszych brzuszkowych Lokatorów :)

Ptaszek, stanowczo ptaszek :)
 
Dziewczyny a powiedzcie mi jak mam wstawic swoje zdjecie w tym lewym rogu
wchodzisz w swoje ustawienia edytuj avatarek możez użyć swojego avatara wtedy zaznaczasz kropkę i klikasz w przeglądaj i ściągasz ze swojego kompa plik który chcesz mieć w avatarze na końcu zapsiz zmiany i gotowe:cool2:
 
Ja mam inna wizję to jest kobitka w ciąży(od biustu w dół)-co prawda jeden cycek ma większy:-)To fioletowe kółko to dzidzia wbrzuchu,a ten dziób to chyba pępek:-D:-DNo i nogi do tego...
telma jeszcze nie mówiłam ginowi bo mnie to boli od 2 dni dopiero....a i z moim moczem jest ok,nie ma bakterii:tak::tak:
 
Witajcie Kochane!
Trzy dni bez neta i nie mam najmniejszej szansy, zeby nadrobic wszystkie posty...
Sprobuje pozniej.

Serdecznie Was wszystkie sciskam mojej CORECZKI !!!
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Cala i zdrowa! Chyba jeszcze nigdy nie bylam tak wzruszona jak po
wczorajszym 3d.
Cudowne uczucie.
 
mamma, dobrze, że wyniki w porządku.
Dla mnie od początku to jest ptaszek. A kobiety w ciąży jakoś nie mogę się dopatrzeć.
Mamy dzieciaczków. Czy planujecie zakup jakiegoś prezentu "od noworodka" dla pierworodnego? Takie wkupienie się w łaski starszego rodzeństwa. Spotkałam się z tym kilka razy i podobno świetnie się to sprawdza przy powrocie z maleństwem ze szpitala.
Idę spać, bo oczy mi się zamykają.
 
SAMINA gratuluję córy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
giza tez słyszałam o tych prezentach i ja chyba tzn.siostra sprawi Jasiowi jakiś prezent;-);-)Ale pewnie cos symbolicznego,zresztą jeszcze nie wiem co:baffled::confused:
 
Cześć Dziewczyny wpadłam się przywitac:)
DZisiaj wyjeżdzam do tesciów do Augustowa.....szkoda że tak zimno bo poszłam bym do lasu na grzybki:tak:.Dziewczyny czy macie może chec porozmawiac o lewatywie.Wrzuciłam temat na wątek "Przygotowania do porodu"...chyba że może lepiej założyc odzzielny wątek???
Ninja to fajnie ze rodzisz w Bielańskim..Moja gin tam pracuje i mam nadzieję ze to mi pomoże się tam dostać...na szkołe rodzenia tez pójde do bielańskiego ..
Ja dopiero zamierzam sie wybrać "do szkoły" gin mi powiedziała że najlepiej ok 28 tyg.ale co lekarz ,to inna opinia.
 
reklama
PrzyszłaMamusia - dzięki za namiary na USG. Ja akurat mieszkam na granicy Zacisza, więc miałabym bliziutko. Na razie jednak zapisałam się do BabkaMedica, do lekarza, do którego chodzę na wizyty. Mam nadzieję, że tym razem będę zadowolona - na wizycie był bardzo przyjemny. USG 3D też kosztuje tam 200 zł, a zwykłe 150 zł. Na razie zapisałam się na zwykłe, ale w sobotę mam wizytę, więc poradzę się go, czy nie zrobić jednak teraz 3D (planuję dodatkowe 3D w późniejszym terminie).
 
Do góry