reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Cześć Mamuśki!
Samina- gratuluję i domysłam sie,że to było piękne przeżycie! Super, jeszcze raz gratulacje:-):-):-)
giza- my naszej pannie często mówimy o tym,że dostanie od dzidzi prezent, że dzidzia już się doczekać nie może kiedy bedzie mogła Amelci ten prezent dać- szczerze powiem,zę nie myśleliśmy o tym co to będzie, to akurat mi się wydaje drugorzędne- ale mnie chodzi o to żeby mała czekała... i u nas to poszło trochę dalej, bo Amelcia jakiś czas temu stwierdziła,że ona też musi mieć dla dzidzi prezent i przy okazji, kiedy jesteśmy w zabwakowym idziemy na dział niemowlaków i mała wybiera co kupi.... bardzo to fajne!
Dobra Dziewczyny, narazie spdam, trochę za obowiązki się zabrać! Pa
 
SAMINA- GRATULUJĘ CÓREŃKI!!!!
Dziewczyny jak macie zdjęcia usg swoich dzieciątek to pochwalcie się na odpowiednim wątku (dawno tam nic się nie dzieje:-().

Doris, Iboyla- no to mieszkamy mniej więcej w tym samym miejscu w Wawie:-D. Ja też po tej stronie Wisły, a dokładnie na Bródnie:-).

Iboyla, ninja- to dobrze, że macie znajomości w Bielańskim. Ja mam lekki uraz do tego szpitala, bo odesłali z powodu braku miejsc w bólach porodowych moją koleżankę, która była pewna, że tam będzie rodzić, nawet miała dogadaną położna (nawet cenę do opłacenia-po porodzie dla położnej). I z takim spokojem jechała do szpitala a tu kicha, nawet karetki nie dali:wściekła/y::wściekła/y:. I odesłali ją na Inflancką. Dla niej poród to jakaś trauma, bo w ostatniej chwili przy porodzie jeszcze był zanik tętna dziecka i ją musieli szybko uśpić i robić cc. Przeżyła to koszmarnie.
Ale jak macie lekarzy to myślę, że to co innego.
Ja na Karowej zabiezpieczyłam się z obydwu stron (na wszelki wypadek). Mam znajomą położną i jeszcze dodatkowo mam tam lek. prowadzącego:-).
Iboyla- to życzę udanego weekendu.

Mamma- super wizja:-D. Normalnie jesteś artystką:-D:-).

Ja dziś mam szkołę rodzenia...ale jestem ciekawa co będzie ;-):-).

Zajrzę do was po południu :-D idę na spacer:-D.brrrr....plucha taka za oknem:szok::happy2:.
papatki
 
Hej
Giza pierwszy raz słysze o prezencie dla rodzeństwa ale pomysł wydaje mi sie kapitalny:tak::-)i chyba z niego skorzystam;-):-D
Semina gratulacje córci a wiesz już jak będize mieć na imię?
ciekawe gdzie nam znikneła AMK dawno jej nei było:confused:
 
Cześć dziewczyny!
Przepraszam za nieudzielanie sie tak czynnie jak wy,ale tak juz jest....
Chciałam wam napisać, ze wczoraj byłam byłam na usg. i jestem niezadowolona..Nastawiałam się że zobaczę dzidzię,płeć,....a tu..po 1)nie było mojego gina tylko zastępował go inny(coprawda uprzedził wcześniej że ma b.ważny wyjazd)..po2)tamten był pewnie przemęczony..przynajmniej tak wyglądał...i wogóle nie widziałam dzidzi,ani nie dał zdjęcia..Dobrze że Piotrek był za mną to chociaż on wszystko widział..3)No i nie widział siusiaka,ani nic..Ani nie zmierzył dzidzi..Przypomniał sobie na końcu że ją zważy..i tak mój skarb ma już 0.5kg!
Nie mówiąc że ani mnie nie zważył,ani ciśnienie...Poprostu jestem niezadowolona i tyle! Mój gin.zostawił mu zwolnienie i jakie badania mam zrobić..i tyle..Tak że ze zwolnienia wynika,że następna wizyta 4.12...
Fajnie że większość z was już zna płeć...No ale trudnomoże następnym razem..
Ciekawe czy w Rzeszowie robią usg.3D? O ile pamiętam to Marzenka ty jesteś z tych okolic..Może coś wiesz na ten temat?
Pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie!
Narazie!Jadę po synka,bo dziś noc spędził u babci...!



dev069pr___.png
 
troche nadrukowałyście rpzez ten jeden dzien ale poczytam póxniej... wstałam o 8 (wziełam sobie urlop bo mamuska miała operację i chcicłam być przy niej) z bólem głoy i gardla.Głowa boli mnie od wczoraj i zapowiada sie cały dzień taki powalony - a miałam pisac prace na podyplomówkę:dry:
 
PrzyszłaMamusia, Iboyla, ninja - ja mam trzy koleżanki, które miały do czynienia z Bielańskim i wszystkie były niezadowolnone. Co prawda w opiniach o wszystkich szpitalach są negatywne opinie (tak samo o tym, w którym ja chcę rodzić). Najlepiej więc mieć zaufanego lekarza, albo położną. Ja wciąż myślę o indywidualnej położnej, ale jej koszt na Żelaznej jest bardzo duży - 1500 zł + indywidualna sala 800 zł, to daje ponad 2000 zł.
Tak sobie pomyślałam, czy nie przydałby się dodatkowy wątek o szpitalach. Mogłybyśmy się wymieniać opiniami oraz kryteriami wyboru, co o tym myślicie?
 
Dzieki dziewczyny udalo mi sie wstawic fotke ale musze zrobic jakas ladniejsza bo ta nie zaciekawa a tak wogole to na zdjeciu jestem ja moj maz i corcia Weronika jak wynajde cos lepszego to napewno wkleje.
PrzyszlaMamusia ja tez jestem z brodna a z jakiej ulicy ty jestes bo ja Krasnobrodzka
 
reklama
Do góry