reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witam wszystkie mamuski! Juz mam internet wiec juz moge pisac z wami gratuluje wszystkim slicznych dzieciaczkow musze troszke poczytac co tam u was:-)
Dominis ma sie dobrze ale straszny glogomor robi sie z niego potem wkleje fotki buziaki dla wszystkich:-D:-D:-D
 
reklama
a moj maly uparciuch nie chce inaczej jak na brzuszku
slyszalam o tym okropnym zespole ktorego nazwy nawet nie napisze, ale Dawid zasypia i spi wlasnie na brzuszku
sprawia to ze ja spie z jednym okiem otwartym ale nie bardzo mam wybor
ooo spi czasem na plecach jak juz jest w takiej glebokiej fazie snu ze moge go przelozyc i nawet sie nie zorientuje.
pocieszam sie ze to dobre dla bioderek wlasnie i ze synek jest naprawde silny i nie ma mozliwosci zeby przycisnal sie buzka do materaca.

bylismy tez pare dni temu na usg bioderek i wszystko w jaknajlepszym porzadku.
 
u nas cieplutko dziś więc poszliśmy na dwie godzinni spacerku mała się wyspała teraz szaleje mam nadzieje że ładnie dziś sobie prześpi noc
Doris - Emilka śliczna
 
Doris- Śliczniusia Emilka!!!!

Kurcze a mnie od chyba 3 godzin straaaasznie boli pierś:-:)-:)-(. Nie wiem czy to zapalenie czy co? Rwie mnie aż pod ręką...i boli mimo, że Tosia ją opróżniła:no::no:. Mężowi może się uda o tą porę jeszcze gdzieś kapuche nabyć to sobie przyłożę. Myślicie, że to może być zapalenie piersi:baffled:? A są jakieś domowe sposoby jeszcze na ten problem?
 
PM kapusta jak najbardziej i masaż pod prysznicem(ciepła woda rozlużnia wszystkie kanaliki)-oby tylko na bólu ci się skończyło
My już wszyscy śpimy i o dziwo chyba powinnam zapisać to w -mój pierwszy raz-poszła spać super spokojnie,wypiła mleko bez szarpania,krzyków,preżeń itp.Jestem w szoku:szok:Poczytam i spadam-dobrej nocki
 
Poczytałam Was, ale nie dam już rady odpisać :zawstydzona/y:

U nas wczorajsza noc minęła koszmarnie, myślałam że się powieszę :zawstydzona/y::szok: to niewyspanie i jej marudzenie doprowadziło mnie wczoraj do łez. Aż mężul przyszedł z pomocą, i ją ululał a później mnie ;-) Nawiasem mówiąc, to lulanie skończyło się delikatnym seksikiem :-D:rofl2: w nosie mam czekać jeszcze 3 tyg :crazy:

A poza tym spacerujemy sobie i jest fajnie.
 
PM ja mysle ze moze masz zastój jakis kanalik sie zatkał i dla tegocie boli a wyczuasz jakeis zgrubienei bo jesli tak to musisz to rozmasowac :baffled: najlepiej ajk ktoś inny ci rozmasuje nie ty sama no i jak rozmasujed\sz to sciagnij i przykładaj kapuche chłodna rozgnieciona:sorry2:i jak pisała Mamma pod prysznicem :tak:
Weronika to szalejecie;-):-D
Kondzik tez dizs prawie pól dnia spedził na polku/dworze i ma apetyt:szok::-p
 
Wszystkiego najlepszego naszym dzisiejszym miesieczniakom!!
Doris - Emilka śliczna:-)
Zuzia juz śpi, ale na pewno jeszcze sie obudzi:tak:
szalejecie z tym seksikiem, a ja jeszcze troche krwawię - no musze czekać:baffled:
Kasik witaj!!
moja Zuzia nie bardzo lubi leżeć na brzuszku - chwilke poleży i płacz:no:, a troche przecież powinna...
Przespanej nocki kobietki!!:-)
 
reklama
to ja się pochwale że Zuzia zasnęła i słodko sobie śpi w porównaniu ż wczorajszą nocą to wielka ulga nawet teraz sie martwię że coś jest nie tak ale chyba to przez spacerek świeże powietrze działa na nią
idę już spać bo padam a na jutro mam w planach mycie okien
wyśpijcie się
 
Do góry