reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

PM to ładnie Tosia ci przybiera:-) mój tez nie przesypia całej nocki czasem sie budzi 2-3 razy w nocy pierwszy raz po 4-5h a pózniej co 2:dry:
Mamma to Jasiu ma pomysły:-D
 
reklama
Kra, nie dopajam Joli, bo moim zdaniem wszystko czego jej potrzeba ma w mleczku mamusi, a wczoraj zastosowałam dawkę herbatki koperkowej, to w nocy dostała takich wiatrów, że aż mnie wyrywały ze snu;-):-D

Mazdaga, na pewno dasz sobie radę... a poza tym raz a dobrze, czyli jedna impreza i po sprawie...

Ewa, w przedszkolach najczęściej są organizowane zajęcia adaptacyjne w czerwcu, więc nie powinno być problemu z wcześniejszym posłaniem Alexa... a jakie to przedszkole? prywatne czy państwowe?

Mamma, pomysłów Twojej najstarszej pociesze nie brakuje... ma chłopak wyobraźnię... dzisiaj będzie lepiej i nie wariuj:tak:

Asze, ale z Ciebie zorganizowana kobietka... ja też mam obiadek zrobiony, uprasowane rzeczy córci dzięki kochanej mamusi:tak::-)

PM, no to złapałaś już rytm Tosi, dobrze że sie wysypiasz... jak dobrze zrozumiałam mała śpi z Tobą w łóżku... i jak ładnie przybiera na wadze:tak:

Najlepsze życzonka dla naszych dzisiejszych miesięczniaków: Gabrysi i Niny!!!

A my dziś mamy za sobą pierwszy spacerek... to znaczy trochę posiedzieliśmy na dworku...
 
Witam dziewczyny! Melduję że żyjemy ale ledwo ;-) strasznie ryczący model mi się trafił, nie śpi całymi dniam ale leżeć też nie chce, najlepiej na rękach albo jak się macha wózkiem. Czasem trzeba godzinę usypiac żeby zamknęła oczy na 15 min
Ale za to noce przesypia dobrze budzi się raz 2 razy w ciągu nocy na karmienie :-)
Byłam z nią na badniach i okazuje się że wszytko jest ok (nooo teraz ma katar bo od Przemka się zaraziła) Wina wzdętego brzuszka czy kolki to też nie jest bo dbam o to żeby była odbeknięta i odpierdnięta, brzuszek wymasowany miękki a spac nie chce :-(
Dziewczyny mam dwa pytania jak u Was jest z podawaniem wit K bo moja pluje na odległośc ;-)
I czy któraś ma doświadczenie z chustą bebelulu model lulu?? Chodzi mi o to czy nóżki mają być tak ściśniete/skrzyżowane czy ja ją źle układam?? Bardzo proszę o odpowiedz na PW bo przepraszam z całego serca ale nie mam czasu przeglądać Forum od mojego ostatniego posta.
Pozdrawiam Was Wszystkie, Wszystkim Dzieciakom życzę zdrówka przy tej zmiennej pogodzie.
I jeszcze jak mam chwilę to pokaże obiecany dom i pochwale się dzieciorami moimi ;-)
DOM
DZIECIAKI
 
ninja- to super!!!:-):-):-)! A jaki poziom bilirubiny ma Tymon? Mi dziś dr potwierdziła, że karmiąc cycusiem żółtaczka może być i do 3 m-ca. A moja Tosia ma kupki ostatnio takie kleiste (już nie wodniste) i to podobno przez wydalaną bilirubinę. Takę jak Tymon też tak będzie miał to nie masz się co martwić;-) (piszę na zapas;-))
beti- zgadza się Tosia śpi z nami w łóżku, ale zasypia w swoim łóżeczku tylko przekładam ją do nas jak się kładziemy spać (bo nie chce mi się wstawać w nocy na karmienie:zawstydzona/y:, dzięki temu ja się nie wybudzam i ona też nie:-);-)). Widzę, że jej nie robi różnicy gdzie zasypia czy z mamusią i tatusiem czy sama w łóżeczku:-p.
 
PM - Tymon ma niecałe 10 :)
U mnie Tymon śpi w łóżeczku, chociaż czasem to do karmienia nad ranem to biorę go już do mnie do łóżka :sorry2:

Wszystkiego naj naj dla naszych miesięcznych dziewczyn!!!
 
dziewczyny a często układacie swoje maleństwa na brzuszkach? Pozwalacie w takiej pozycji aby maluszek zasnął? Ja się troszkę boję tego bezdechu u niemowląt:zawstydzona/y:.
Nam ostatnio ortopeda pokazał 2 pozycje trzymania dziecka:tak:
1) jak stoję to można ułożyć dziecko przodem do mnie z rozkraczonymi nóżkami na moim brzuchu (face to face)
2) jak siedzę(ale nie pod kątem prostym tylko lekko do tyłu tak jakby półleżąc) układam dziecko w lekko siedzącej pozycji pomiędzy moją ręką a tułowiem a dzieciaczek ma nóżki rozkraczone na mojej nodze
Nie wiem czy w sposób obrazowy przedstawiłam te pozycje :-p
Podobno są super na właściwe ułożenie bioderek:tak:.
 
Witam po długiej nieobecności, ale nie mam czasu pisać, czytać, itp. Nie mam tez na razie czasu wkleić więcej zdjęć Emilki, więc tak na szybko wklejam dwa. Emileczka skończyła wczoraj tydzień. Jest kochana i śmieszne jest to, że przy rozbieraniu płacze, jak tylko jej się odkryje stópki. Czasem ją z mężem przewijamy tak, że jedno zmienia pieluchę, a drugie trzyma za stópki - wtedy jest cisza, ale wystarczy puścić i płacz. Ubranko też jak już jest na nóżkach, to jest dobrze. Taki zmarźlaczek z naszej Emilki - niestety ma to po mnie.

A to mój Skarbek:
emilka1mniejszedv5.jpg


emilka2mniejszesp4.jpg
 
reklama
Doris ale słodziaczek z Emilki az chce ja wycałowac:tak:
PM ja kłade na brzuszku ale mój ani myśli spac w tej pozycji polezy chwile i jest krzyk i trzeba obrócić:sorry2:;-)
dobra zmykam odkurzac samochód;-)
 
Do góry