reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
My dziś po 2h spacerku:-). Tosia prawie cały przespała:-). Słoneczko u nas raz jest raz go nie ma ale jest przyjemnie, bo cieplutko:-).
A teraz sobie kima malutka w łóżeczku:-). Co trochę wybudzają ją prutaki:-(.
Dusia- mamy ten sam problem:-(. Moja malutka też ma problem z kupką i to chyba się pogorszyło jak zaczęłam jej dawać infacol:no:, bo wcześniej były ze 4-5kupek dziennie a rano tylko się prężyła przed kupką a w dzień nie. Dałam jej w środę na noc pierwszy raz i w czwartek tylko była jedna kupka i dziś nic tylko bączki puszcza na okrągło:-(. Szkoda mi jej bo widzę, że się męczy i tylko masowanie brzuszka pomaga. Tak więc po 2 dawkach infacolu w ciągu 2 dni daję sobie spokój i zobaczymy czy wróci do normy.

Wczoraj dzwoniła do nas z wynikami moczu pani doktor i powiedziała, że wsio jest ok. I nie ma się co martwić żółtaczką, bo mocz jest czyściutki:-):-):-), żadnej infekcji:-):-):-). Także się uspokoiłam:-).

Skaba- też jestem za nowym wątkiem:-) chociaż coraz mniej mam czasu aby zaglądać na pozostałe wątki:-(

My jutro do ortopedy i na usg bioderek:tak: ciekawa jestem co tam, jak tam:tak:.

Ninja- a Tymon miał badany poziom bilirubiny przy wyjściu ze szpitala?

Marku, a gdzie rodziła w końcu Doris? Na żelaznej się udało?

Ja dziś planuję kąpiel z mąką ziemniaczaną, bo Tosia dostała na klatce piersiowej uczulenie (wygląda jak potówki)ale dr powiedział, że to jakiś rumień noworodkowy:zawstydzona/y: ale zobaczę może przejdzie:baffled:. Kiedy się skończą te problemy u niemowlaczków ze skórą...mi lekarz powiedział, że te potówki nie są z przegrzania tylko mała ma skłonność, bo jakby były z przegrzania to by występowały w miejscach gdzie dziecko się poci np. pachwiny, szyjka a tu buźka i klatka piersiowa:wściekła/y:..
 
Witam,trochę nadrobiłam was bo produkcja postów idzie niezle;-):-)
U nas jest niezle-powiem krótko.Jasiek na maksa przeziębiony,mała prawie wcale w dzień nie śpi:wściekła/y::crazy::baffled::sorry2:stąd zaglądam tu tak jak widać.Dzisiaj przyjechała moja babcia więc mi trochę ją wozi..w wózku.Wózek stał sie nieodłączny niestety póki co w domu bo inaczej nie jestem w stanie nic zrobić.Pózniej będę walczyć z tym dziwnym przyzwyczajeniem...
GRATULACJE DLA DORIS,KATHI,REMENY(WOW:szok:-SN).
WITAJ W DOMCIU BETI I STEFANNA
Beti baba jaga szybko cię opuści-z każdym dniem jest lepiej:tak:
Giza bidulko,wspólczuję ci bardzo bo tez to przechodziłam zJasiem..
Marteczka gratulacje pierwszego razu:happy:
Sabincia głowa do góry,jesteś super mamą dla nikosia,a gorsze dni ma każdy
Mrowa ten Twoj Kondziorno idzie jak burza:rofl2:ale to dobrze
 
Mam info od Sabinci - sa z Nikosiem w szpitalu, mały ma gorączkę, odwodniony, nie wiadomo co mu jest, wenflony w główce, jest apatyczny i cierpi, chyba jakis wirus. Sabincia pozdrawia wszystkich.
Oj nasze biedaczki. Trzymam kciuki zeby było dobrze:tak:
 
PM - miał badany poziom bilirubiny i wyszedł w śladowych ilościach. Zresztą pediatra mówiłą, że to jedyny na ten dzień noworodek, do którego nie ma żadnych zastrzeżeń.

Mrowa - jeszcze się okaże, że Kondzio w wieku 5 lat mamę przerośnie :rofl2:

Ciekawe jak czują się nasze wciąż przebywające w szpitalach dziewczyny. Mam nadzieję, że dobrze :tak:
 
Sabincia - trzymam za was kciuki,żeby sytuacja była szybko opanowana.
marteczka23: uwierz mi nie jesteś sama ze swoimi problemami. Ola dziś cały dzień marudziła i wisiała na cyckach. Piersi mam puste i strasznie bolą. Sutki też w okropnym stanie. Mam już dość...dobrze ze teraz usnęła (pew
 
hejka
Przpraszam ja tylko na minutka bede poznym wieczoraem bo teraz mala sie budzi i czas na cycoelnie.Ale strasznie za wami tesknie:)
Przymnosze wiesci od MrsF

Nasz piekny synek Jamaes Philip urodzil sie dzisiaj o 11,30 rano przez cc.
Jestesmy przeszczesliwi!

Mrs i doris,Kathi, cicha i reszta dziewczyn o których nie wymienilam przepraszamSerdecznie gratuluje

 
MrsF gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ninja w sumei Mela też taki zarłok była a teraz tak chudzinka:-pwięc mam nadzieje ze pójdzie w ślady Meli z waga;-)
 
reklama


a poza tym nie wiem co to ból po nacinaniu krocza, ale wiem jak boli po cesarce... czasem czuję się jak Baba Jaga, bo jak siedzę na niskim łóżku, to potem jak wstanę, to muszę chwilę się pogarbić zanim wrócę do pionu:-p
Znam ten ból, jak mężul przyszedł mnie odwiedzić, jak już wstałam i szłam w stronę sali powiedział mi "nie skradaj sie" :laugh2::laugh2::laugh2: myślałam że go zabiję, tak mi się śmiać chciało a tu dooopa nie dało rady tak brzuch bolał :-D:-D:-D

GRATULKI DLA NOWO ROZDWOJONYCH!!!!

Kurcze, z hemoroidami też walczę :sorry2: a co gorsze od poniedziałku w WC nie byłam :baffled: musze chyba czopa jutro zapodać :crazy:

Giza - współczuję :-(

Marteczka - czopki są bez recepty! No i zazdroszczę "pierwszego razu" :-)

Wzięłam się dziś za czytanie "ęzyka niemowląt" i piszą tam żeby wprowadzić i przyzwyczaić dziecko do rutyny. I jak u cholery mogę ją przyzwyczaić jak zasnęła mi przez 19 i śpi do tej pory :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a tak między 20-21 była zawsze kąpiel!?!?!
I teraz nie wiem czy ją budzić czy nie?
 
Do góry