reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Beti gratulacje, Wracajcie szybciutko do domku.
Dorota czy to psikus primaaprilisowy??? Ładna niespodzianka. serdeczne gratulacje.

Asia Doris ja nadal z wami.
Dzisiaj mam cały dzień bóle, też krzyżowe, pozaty pachwiny mnie tak łupią że chodzić ledwo mogę. Ale chyba na poród się nie zanosi bo zero skurczy. Buuuuu

A dzisiejsza data tak mi się podobała. :no::no:
Widać Michalince nie bardzo. No cóż czekamy dalej.
 
DOROTA - GRATULACJE!

Kathi - jeśli bóle krzyżowe są cykliczne, to mogą być właśnie bóle porodowe!. Macica się kurczy, a ból promieniuje na kręgosłup, więc mierz czas bólu i między bólami. Jeśli będą regularne co 5 min, to czas do szpitala.
 
Kathi ja nie mialam wogole boli troszeczke mi tylko czop odszedl i siostra powiedziala zebym poszla to mi odrazu ktg zrobia tam wykazalo 1skurcz ale lekarze kazali mi zostac bo wogole dziecko sie nie ruszalo i dali mnie na sale przedporodowa o 17 tam bylam a o 19.50 mialam juz Kubusia na rekach
 
Witam kochane nareszcie w domu.
Pisalam do MrsF i kasik ale one bidulki nie maja teraz neta a zadnego innego numeru nie wklepalam w komóre
Nie wazne teraz jestesmy juz w domciu i tylko to sie liczy

Po 30 godzinnym porodzie 30.03.2008 o 13.11 urodzilam Kaye waga 3.030, 51 cm
Jestem szczesliwa,:-):-):-):-):-)ale walcze o utrzymanie laktacji:-(
Gdyby J. nie byl ze mna chyba nie dalabym rady i dzieki Ci Boze za epidural i fantastyczne polozne
Jak bede miala chwile napisze cos wiecej
 
Sabincia - a to doopa w takim razie, myślałam że jeszcze coś od naszego kochanego Państwa wydre ale cóż . :baffled:

Befatka &Dorota - wielkie gratulki. Nie odzywały się, nie odzywały a tu proszę! :-):-):-)
 
Dorota a to ci niespodzianka z Kubusia:-)gratulacje:-)
Befatka witaj i gratuluje:-)
Skaba moi niestety wstaja troche wczesniej bo w okolicach 6:baffled::dry:
zaliczylismy spacerek:-)
 
My już po lekarzu:tak:. Pani dr powiedziała, że Tosia ślicznie się rozwija i ma bardzo ładne odruchy:tak: i ładnie przybrała na wadze. Urodziła się 3460 jak wychodziliśmy ze szpitala miała 3540 a teraz 4680:-). Cycuś jej służy:tak:. Ale jutro jedziemy na badanie krwi (żelazo, bilirubina) bo nadal jest lekko żółta :-(. A dr się zdziwiła, że mnie wypisali do domu z tak wysokim wskaźnikiem bilirubiny (13.65):wściekła/y::wściekła/y:.
I pomyśleć, że tej wizyty mogło nie być (bo sama dodatkowo umówiłam Tosie do lekarza) a ta położna środowiskowa to się zna nie wiem na czym:wściekła/y::wściekła/y:!!! Fajnie, bo mnie wcisnęli z tymi badaniami na jutro mimo, że najbliższy termin był dopiero na 4-ego. Ale dr nie chciała czekać, bo podobno jak jest wysoki poziom bilirubiny pow 12 to nie powinno się szczepić dziecka. A my szczepienia mamy na 9.04:szok:.
No i okazało się, że te potóweczki co jej wyskoczyły to nie z przegrzania (bo jakby była przegrzana to by miała w miejscach gdzie się poci, a ona ma np na policzkach pojedyńcze kropeczki i na brzusiu) tylko ma do nich skłonność jako niemowle. No i ma też rumień na brzuszku (choć ja go nie widze, bo się nie znam:zawstydzona/y:)ale to też tak samo normalne jak potówki. I nie kazała mi niczym tego leczyć:baffled:.
Oj moja Gwiazdeczka coś sobie marudzi...także zmykam.
Nawet jeszcze nie zajrzałam na ten nowy wątek z wagami i wymiarami...poprawię się:-p.

GRATULACJE DLA BEFATKI I DOROTY (ale miałaś fajną niespodziankę:laugh2:)
 
reklama
Doris tak bez żadnych skurczy ? To mnie zastrzeliłaś:szok:
Narazie wszystko ucichło po ciepłej kąpieli i małej drzemce. W razie czego będę mierzyć czas między tymi bólami.

Befatka 30 godz.?:szok::szok::szok:dzielna z Ciebie babka. I dobrze że miałaś J przy sobie. Gratulacje ogromne i zazdroszczę że już jesteście w domku.

PM ładnie Tosia przybiera, dobre mleczko mamusi:-):-)
 
Do góry