reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

ninja super siknięcie:-D:-D:-D czekamy na dalsze doniesienia:-D

PM i jak wieści od lekarza?

dużo sił dla wszystkich niewyspanych!!!:-):-) ja tez ostatnio zarywam nocki, ale raczej ze względu na gości, bo dzieci sa wyjątkowo łaskawe i ładnie śpią.. szczerze mówiąc nie potrzebuję teraz zbyt dużo snu.. sama nie wiem skąd mam tyle energii.. pewnie przez to drzemanie w ciązy się nazbierało:-)
 
reklama
Tak widze, ze chyba z suwaczkiem Amelki mam cos nie tak ,bo wedlug niego do jej urodzin jeszcze kilka ladnych dni..a nie jutro, ale nie mam juz czasu sie tym zajac...
 
Cześć dziewczyny!

Tak czytam, że żadna z Was się nie wysypia, a i tak Wam zazdroszczę.
Ja ostatnio to nawet nie budzę się w nocy na wizyty w wc. Śpię jak zabita.
Chodzimy sobie z Alą na spacery dopóki pogoda pozwala. Dzisiaj chyba ostatni ładny dzień (przynajmniej w Wielkopolsce).
 
Weronika - dlatego ze sie ucze i nie jestem jeszcze mezatka dlatego dostałam jako mama z samym dzieckiem jakos to tak było :p nie wiem dokłądnie pan w urzedzie mi powiedział ze moge sie o to postarac dal wniosek wypełniłam i mam :)



A my dzis izemy za niedługo do okulisty tak ze zobaczymy
 
Jestem już po wizycie w szpitalu. Miałam ktg, usg i badanie. Ogólnie wszystko w porządku, wg usg Emilka ma ok 3300g. Na badaniu lekarz powiedziała, że główka jest bardzo nisko i nie dziwne, że jestem taka obolała, bo uciska na zakończenia nerwowe. Stwierdziła, że położenie szyjki wskazuje, że będę miała bóle krzyżowe, jak już się zacznie - podobno te są najgorsze... No nic, czekamy dalej. Położna na ktg powiedziała: dziś jest dopiero 7-y dzień po terminie, do 8 kwietnia ma Pani czas, żeby urodzić. A w szpitalu dzisiaj pustki, chyba nikt nie chce rodzić w Prima-Aprilis.
Asia - zastanawiasz się nad wywoływaniem... Ja osbiście bym wolała, żeby to jednak odbyło się naturalnie. Z resztą poród w terminie oznacza też 2 tyg po terminie, więc myślę, że warto tyle poczekać, zawsze wywołanie to ostateczne rozwiązanie.
 
Ninja to Tymon ma ciśnienie w siurku:-D
Doris i Asia ciekawe kiedy wasze szkraby zechca wyjśc:happy:

ja tez sie neiwysypiam i chodze spać 21-22:sorry2:
 
woow:-)dorota to ci niespodzianka:-):-):-):-):-) ogromne gratulacje!!!:-):-) pewnie synek będzie miał troszkę różowych ubranek:-) czekamy na więcej wieści i zdjęcia!
 
reklama
ja tez sie neiwysypiam i chodze spać 21-22:sorry2:

ja chodzę pomiędzy 23 a 1, ale czuję się wyspana.. Bartek ostatnio śpi do 8-8.30, więc nie jest źle:-)

asia, doris to już na pewno niedługo:-):-)
doris bóle z krzyża:baffled:nieciekawie:baffled: ale nigdy nic nie jest przesądzone:-) ładna waga Emilki:-)
 
Do góry