reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Stefanna Beti Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja dziś padłam wróciłam ze spacerku z mała o 15:-) i ta ciągle przy cycku ledwo obiad zjadłam u mnie płacze o pierś a u innych śpi na rękach i potem nic nie mogę zrobić :-(
jak to jest z tymi szczepieniami w 6 tygodniu ? tzn 6 tydzień jak mała skończy 5 i zacznie 6 czy jak się skończy 6? głupie pytanie ale już późno żeby dzwonić do przychodni a to ciągle chodzi mi po głowie chyba z tego zmęczenia
lece zjeść kolacje bo już mi się oczka zamykają a mała pewnie zaraz wstanie
 
Beti gratulecje!!!!

A u manie dzialanie poloznej chyba przynioslo skutki bo mam w koncu skurcze:-) Siedze i mysle przy kazdym: no i po co mi to bylo - moglam poczekac ;-) Szans chyba raczej nie mam na wyrobienie sie przed 1 ale przynajmniej jakis poczatek juz jest. Teraz tylko pytanie czy sie akcja rozwinie czy tez raczej ustanie.
 
Stefanna, Beti Gratulacje !!! Ale Wam się udało zdążyć przed końcem marca.

Darinia chyba muszą być ukończone 6 tygodni. U mnie w przychodni lekarki zawsze mówiły że lepiej zrobić szczepienie kilka dni później nawet niż za wcześnie

Cicha trzymam kciuki żeby na Ciebie to zadziałało, szkoda że u nas takich rzeczy nie proponują
Ja umówiłam się jeszcze z lekarzem na jutro, zobaczymy czy jego zdaniem dalsze przebywanie dzidziusia w brzuchu jest jeszcze bezpieczne. To już 8 dni po terminie:no: No chyba każda ciąża musi się kiedyś skończyć. Nie wiem już czy warto czekać na skurcze czy już się poddać i iść na wywoływanie.
 
Czesc kochane Marcówki!
Znowu troszké mnie nie bylo, a to dlatego ze mój mézus byl w Polsce trzy tygodnie, no i staralismy sie jak najwiecej czasu spedzic razem...
ale teraz juz jestem i nigdzie sie nie wybieram....:-):-D
Zaraz zabieram sie za zaleglosci w czytaniu, no i musze zmienic suwaczek ,bo moja biedna Toska ma wciaz ciazowy...:-):-):-)
No i powklejam jakies zdjecia, tylko musze sobie przypomniec jak to sie robilo...
buzka
 
darinia szczepienie powinno być najwcześniej 6 tyg, od ostatniego szczepienia

cicha czekamy na rozwój zdarzeń:-) tylko sobie żartów z nas nie rób:-)

telma dobrze, że jesteś, bo już cie miałam przywoływać do porządku:-) ale usprawiedliwienie masz dobre:-)

stefanna pisała, ze czują się super - mała doi cyca i ładnie śpi. Zuzia zareagowała na siostrzyczkę cudnie:). Wyjdą prawdopodobnie w środę. Buziaki dla e-ciotek:-)
 
ale ten czas pędzi... ostatnio mój dom jest domem otwartym i cały czas przyjmujemy gości.. padam na twarz.. dobrej nocy!
 
Stefania,Beti GRATULACJE!! Wyrobiłyście sie co tylko...ale dzis tez by był "viekawy" a raczej wesoły dzień na porody:-)
Skaba ty to masz siłe..! mnie aż strach ogarnia jak zaczną się zchodzić goście...A mam juz obiecane od calej rodzinki,kol. z pracy,..znajomi..Niewiem jak to przeżyję!:szok:... Moja mama jeszcze nie widziała Tosi..bo jest ciągle przeziębiona,ma cos z gardłem..I powiedziała że jakoś wytrzyma..ale to wszystko dla niej,by jej nie zarazić...
Mój aniołek spi,zresztą oby dwa!:happy: Alex dzis nawet nie przyszedł do nas w srodek,..jak zawsze to robił..Pewnie był za bardzo zmęczony...bo padł jak mucha..
A Antosia..obudziła się o 3.30 nakarmiłam ją,przebrałam..i tak spi do teraz! Byle tak dalej..:tak:
Cicha mam nadzieje że cię tak porządnie wzięło jeszcze przed 24tą..Może tez się wyrobiłaś??


 
Witam,ja jestem dzisiaj po mega nieprzespanej nocy:no::no::no:Gabrysia wisiała non stop na cycu,a jak już zasnęła i chciałam ją odłożyć to ryk-tym sposobem najlepiej na cycu lub przy cycu-a ja ma zdrętwiałą rękę itp.
GRATULACJE DLA STEFANNY I BETI!!!!!!!!!!
Teraz bąk śpi a ja znowu nie bo drugi wstał.Dzisiaj chyba zostaje mi chodzenie na rzęsach..
 
reklama
Cicha to trzymam kciuki:-)
Skaba pozdrów Stefanne :-)
Darina po skończonych 6 tyg idziesz na szczepinie tak mi mówili jak byłam na patronazu:tak:
Mamma bidulko mzoe sie zdrzemniesz z Gabrysia jak ona bedize meić drzemke razem z jasiem ja czasem tak robie:tak:
a mnie dzis wnocy dopadł taki ból głowy ze myślałam ze padne wzielam 2 apapy mam nadzieje ze nic mu nei ebdzie i do tego amol litry na skronie dopiero nad ranem przeszła dobrze ze przeszło bo bym sobie w łeb strzeliła:sorry2::-p
 
Do góry