reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Giza, prawdziwy aniołek z tej Zolinki... i jak ładnie nam tu rośnie...

Przyłączam się do klubu czytelniczek książki "Język niemowląt"... Extra porady i napisana doskonale przystępnym językiem:tak:

Ninja, najlepsze życzonka z okazji Twoich urodzin... pociechy z dzieci, troskliwego i pomocnego męża oraz pięknego domku...

SIWONA GRATULACJE PIęKNEGO SYNKA!!! Wyrobiłaś się przed północą...;-)Czekamy na Ciebie i Filipka...:tak:
Stefanna,
może nadszedł Twój czas...

Właśnie wróciłam z porannego spacerku, odprowadzałam siostrę na autobus... ale się zmachałam i brzuszek też jakoś mi ciąży...jak to w ciąży:-p
 
reklama
NINJA, SIWONA - SERDECZNE GRATULACJE! WRACAJCIE SZYBCIUTKO DO DOMKÓW!
NINJA - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN! TO PEWNIE NAJLEPSZE URODZINY W TWOIM ŻYCIU...

Ja wczoraj byłam na spacerku - co prawda nie za długim, bo nagle pomyślałam sobie - co będzie jak mi nagle odejdą wody - głupio tak wracać z mokrymi spodniami - wo i wróciłam do domku. Niestety nawet taki krótki spacerek spowodował znów ból bioder i spojenia łonowego, a już było lepiej. Przez to źle spałam w nocy, przez moją kotkę też, bo biegała po mieszkaniu i hałasowała, więc dzisiaj czuję się marnie. Taka piękna pogoda, a ja nie mam humoru i nic mi się nie chce.
 
cześć dziewczyny - od wcoraj jestesmy z Marcelkim w domu:-Dna razie to złote dziecko ale zobaczymy jak będzie póxniej.Pokarm już na szczeście mam i mały je dość często ale po troszku.Oboje czujemy sie dobrze.Nie byłam przy porodzie nacieta wiec pod względem mobilnosci jest u mnie suuper:sorry2:cały poród opisze na odpowiednim wątku a zdjecia synka wkleje na drugim odpowiednim wątku;-)
Oli zachwycona bo Mały uspokaja się jak ona go głaszcze po policzku:sorry2:poczytam wiećej co u Was jakz najdę chwilkę ale już GRATULUJĘ EWIE I NINJI!!!!!
dobrze mieć już dzieciaczki w ramionach a nie w brzuchu:sorry2:
 
Doris, głowa do góry... i uśmiech od ucha do ucha:-D

Niekat i Marcelek, witam już w domku... widać Ola będzie miała jakieś czarodziejski wpływ na braciszka... przyda się...:tak:
 
Witam,GRATULACJE DLA NINJI,KASIK,SIWONY!!!
Wszystkiego naj z okazji miesiączka dla Kondzia,Marysi i Tosi:-):tak:
niekat witajcie w domku!!
Ja byłam wczoraj u lekarza i mój maluszek waży już 4370.Wyszłabym juz na pierwszy spacerek,ale muszę zlokalizować dolną część wózka-w domu mam gondolę a reszta w piwnicy:baffled:
Wczoraj wyrwałam się z domu-poszłam sie trochę polansować do kosmetyczki bo już nie byłam hoho ile czasu.Umówiłam się też do fryzjera..Trzeba trochę wyrwać się z tych pieleszy domowych bo inaczej bym tu zwariowała!!
 
reklama
Do góry