reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
EWA, NIEKAT - OGROMNE GRATULACJE!!!

Mazdaga - życzę zdrówka dla dziewczynek!
Beti - widzisz ile może zdziałać szczera rozmowa!

A ja miałam na dzisiaj termin, ale jak się spodziewałam, nie widać żadnych oznak porodu. Nie mam nawet skurczy przepowiadających. Wczoraj wieczorem leżałam już w łóżku i myślalam sobie, że teraz to może być już w każdej chwili, a ja jeszcze nie czuję się gotowa. Nie wiem, chyba po prostu się tego boję. No, ale co ma być to będzie i też nie chciałabym za długo czekać po terminie, bo to chyba też jest stresujące.
 
Właśnie zobaczyłam na moim suwaczku: dziś narodziny mojego dziecka i normalnie łzy mi pociekły ze wzruszenia!
 
Dziewczyny, dzisiaj chyba eksploduję (no, albo urodzę...) - zawsze bardzo trudno mnie zdenerwować, mimo , że charakterek dość porywczy...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dzisiaj mój bank od kredytu tak mnie wkurwił, że aż mnie trzęsie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:- od tygodnia powinnam mieć kaskę na koncie z pierwszej transzy kredytu - do tej pory nic - ciągle wydzwaniałam no i dziś się okazało, że przyczepili się, do polisy ubezpieczenia na budowę domu (a zawarłam ją na koniec lutego), że coś tam się nie zgadza, dlatego wstrzymali wypłatę transzy... I żaden **** nie zadzwonił tylko teraz mi to mówią, jak zerżnęliśmy z małżonem swoje konta nawet z debetu, bo mieliśmy okazję kupić trochę taniej cegłę... *****, licząc, że przecież zaraz kasa z kredytu wpłynie to możemy sobie na to pozwolić... Teraz nawet 100 zł nie mamy na kontach i jeszcze od mamy pożyczyłam bo 11 tys. na tącegłę wydaliśmy.... A teraz, zanim odkręcę to z tą polisą, to kolejne kilka dni minie... Oczywiście skurwysynów nie musi obchodzić, że za poród na dniach muszę zapłacić 1800 zł :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Aż się poryczałam teraz...
 
Ninja - bardzo współczuję, że musisz się jeszcze teraz użerać z takimi biurokratycznymi palantami, a adrenalina nie sprzyja porodowi.
 
Ninja, co za taborety pracują w Twoim banku:wściekła/y:, że też nie mogli powiadomić Was, że coś jest nie tak od dwóch miesięcy... po prostu istny koszmar...

Ale kochana, uspokój się troszkę, bo Tymek zaraz będzie się dobijał na świat:-D

Doris, mimo że nieczujesz się przygotowana do porodu (podobnie jak ja), to i tak wszystko na pewno będzie w porządku i już niedługo będziecie razem z Emilką... tego Ci z całego serduszka życzę:tak:
 
reklama
widze ze macie wiadomości od Niekat:-)ja też niedawno dostałam sms-a ale nie miałam czasuw ejśc
Niekat Gratulejszyn:-):-):-):-)
Ninja ale was urzadzili:no: obyscie szybko to odkrecili
Doris wow to juz twój dzień;-) moja koleżanka juz 9 dni po terminie jest i też chodzi i schizuje:-p ja ci powiem ze chyba nigdy nei ebdziesz w 100% przygotowana;-)
 
Do góry