reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witam-jakoś tak nie zaglądałam do was przez święta,ale miałam straszny młyn-przepraszam,że nawet życzeń wam nie wysłałam:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Mała śpi,więc mam trochę czasu.
Gratuluję wszystkim noworozpakowanym mamusiom:happy::happy::happy:
weronikaa witaj w domciu!!!
Niekat powodzenia i trzymam kciuki&&&&&&
Mazdaga wszystko się unormuje i na pewno będzie dobrze!!To chyba taka kolej rzeczy,że przy dwójce dzieci to pierwsze trochę traci-bo czas trzeba podzielić na dwa.Ja też mam czasem doła z tego powodu-zwłaszcza że głównie jestem sama całymi dniami do póżnej nocy.
 
reklama
MILENKO, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI UKOńCZENIA PIERWSZEGO MIESIąCA!!!

Asze, Skaba,
dzięki za wsparcie... trzymam rękę na pulsie, ale już się nie stresuję...


 
mała robi furorę cała rodzina ją kocha każdy chce nosić wozić i siedzieć przy niej a my z mężem jak kwoki przy swoich małych pilnujemy czy jej sie krzywda nie dzieje :-)
mała wczoraj po tym wszystkim zrobiła sie niespokojna chciała pierś a się denerwowała w końcu po 23 zasnęła i spała do 5 pierwsza dłuższa noc
każdy mówi że mam popołudniu się zdrzemnąć jak mała śpi ale nie umiem już teraz 4h godzin snu mi wystarczy
milla - u nas z usg to samo jak z kasy to termin po 16 tygodniu życia dziecka a podobno najlepiej zrobić je między 8 a 10 tygodniem
giza - wszystkiego najlepszego dla Milenki
 
reklama
Do góry