reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witam po Świętach!
U mnie nocka minęła nawet spokojnie, za to dzień zapowiada się nieciekawie...:no: Jakaś płaczliwa dzisiaj jestem i wyjątkowo nerwowa...:sad::sad::sad: No, ale tak to jest z tymi hormonami... Nawet na Zuzię nakrzyczałam:zawstydzona/y:, bo jak na złość nie odkleja się dzisiaj ode mnie, a jest wyjątkowo niedelikatna i już nie raz skopała mi brzuch....:-:)-(:-( A pisanie idzie mi dzisiaj jak krew z nosa...

Ewa i Niekat serdecznie gratuluję dzieciaczków - wreszcie po drugiej stronie brzuszka!!!

Giza buziaki najsłodsze dla Milenki z okazji 1-go miesiączka!!!:-) Dużo zdrówka dla małej, żeby katarek szybko minął...;-):tak:!
Doris jeszcze cały dzionek przed Tobą, więc nigdy nic nie wiadomo :tak:;-)! Emilka jeszcze może być w terminie...:yes:
Ninja współczuję Ci tych problemów z bankiem w końcówce ciąży...:no2::no2::no2:!!! Uszka do góry i postaraj się nie denerwować, bo to może zaszkodzić Nygusowi, a tego pewnie byś nie chciała...:no:
Weronikaa dobrze, że z oczkiem już lepiej i rumianek pomógł:tak:! Obserwuj oczko, bo często sie zdarza, że maluszek ma zatkany kanalik łzowy i stąd ta ropka. No i cieszę się, że Twoje samopoczucie się poprawiło - nie ma to jak kobietka zadowolona ze swojego wyglądu - tak trzymaj!:-):-D:-) A co do seksiku, to nie ma znaczenia czy jesteś po cc czy rodziłaś sn. Z reguły czeka się do końca połogu (6 tyg), ale jeśli możesz i masz ochotkę wcześniej to z tego co wiem nie ma przeciwwskazań:wink:!

 
reklama
Natala ale kruszynka z Soni:-)a niejedno dziecko było i jest karmione mlekiem sztucznym i dobrze sie rozwijaja;-) nikt cie za to nie zlinczuje ze nie karmisz piersia;-)
 
Natala1979 śliczna ta Twoja kruszynka!:wink:
A pokarmem się nie przejmuj, bo najważniejsze żeby mała zdrowo rosła :yes::-):yes:!!! Uszki do góry!
 
Natalia - śliczna ta Twoja kropeczka! A pokarm przyjdzie, ja też się martwiłam jak diabli i jest :tak:

Mrówka- no co Ty 6 tyg?!?!?! Nie wytrzymam tyle :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: No co prawda troszke mi jeszcze leci, ale myślałam że po cc szybciej można :baffled:

A z innej beczki, jak kończę siku - SORKI - to mnie pieczke jakbym miała zapalenie pęcherza :wściekła/y: myślicie że coś jest nie tak?? może to po cewniku?? W szpitalu nie pamiętam żebym mnie to bolało (albo bolało wiele innych rzeczy a na to nie zwróciłam uwagi) :baffled:
 
Weronikaa - bardzo możliwe, że po cewnikowaniu - to nie jest najdelikatniejsza ingerencja - ale myślę, że gin musiałby to stwierdzić (pewnie masz i tak zaraz wizytę kontrolną, to zapytaj albo zadzwoń chociaż)
 
weronikaa, najlepiej zrób sobie ogólne badanie moczu. Mi się też po porodzie przypałętało zapalenie dróg moczowych. Możesz brać urosept a jak wyniki będą złe, to do lekarza i wtedy coś mocniejszego na receptę możesz dostać. Jutro muszę powtórzyć badania, ale nic już mnie nie boli, więc chyba leki pomogły.
natala, maleńka szybko rośnie. A pokarmem się nie martw, ciężko utrzymać laktację samym laktatorem. Chociaż znam dziewczynę, która się zawzięła i przy pomocy pań z poradni laktacyjnej zaczęła karmić synka prawie miesiąc po porodzie.
Wszystkim "przeterminowanym" życzę szybkiego rozwiązania :tak:
Padłam z Milenką i spałam prawie 2 godziny. Jej katarek tak różnie, raz jest tego więcej raz mniej. Mam nadzieję, że szybko wydobrzeje. I dziękujemy za życzenia.
 
Natala piękną masz kruszynkę, a pokarmem się nie przejmuj, bedzie dobrze i na sztucznym, za miesiąc zaobaczysz jaką będziesz miała dziewuchę :-)
weronikaa po pierwszym cięciu na wypisie miałam napisane że przez 3 miesiące zakaz seksiku, no i tyle nie dopuszczałam męza, a teraz nie będę taka głupia jak tylko przestanie lecieć to sobie odbiję te wszytkie miesiące abstynencji :-D Tylko żebym się nie popruła jak zaczniemy szalec ;-)

A z tym pieczeniem to miałam tak samo, też jak kończyłam sikać to piekło, planowałam po świętach zrobić badanie moczu ale samo przeszło :-) Może zrób badanie moczu będziesz wiedziała czy tam się coś dzieje
Kurcze a u mnie taka zima że szok
 
reklama
Oj dziewczyny...ja też mam ochotę na męża...ale jeszcze muszę z miesiąc poczekać. W ostatnich miesiącach ciąży nie spaliśmy więc strasznie jestem spragniona:)
 
Do góry