reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny


witam ja na chwilke bo jestem u siostry meza i tak kukam na foty ja nadal 2w1 zbiera sie na wyjscie od 2tyg i nadal nico pozdrawiam serdecznie i wesolych po swietach juz w sumie, jak cos sie zacznie to posle esa plytki nadal skacza ok 80 ale i tak musze rodzic w razie czego na bytomiu to tyle duzo zdrowka dla dzieciaczkow i szerokiego rozwarcia mamuska 2w1 pa pa
 
reklama
Kasik Witaj
Nareszcie dzieciaczki juz ogladalas??
Dzieki za zyczenia kochana.3mam kciuki za plytki ,zebys sie w koncu rozpakowala zeby poszlo szybko i bezbolesnie
Buziaki dla Ciebie i dle Twoich chlopakow

 
Ewa urodziła Tosie giganta:szok::-) 4410 g i 62cm:-):-):-)
Kasik heloł :-) fajnie ze zajrzałas :tak:
Mazdaga jednak sie zaraziła :-(bidulka ale sie omęczyz drówka dla dziewczynek:tak:
Dorota to maż cie mile zaskoczył:-)
dziewcyzny to juz na dniach ebdziemy wszystkie rozpakowane:-):-):-)
 
Cześć dziewczyny!
Ale te święta szybko minęły. Ja się szykowałam na jakiś przełom w te święta a jednak nic. Chyba się przeniosę do kwietniówek, bo mój bobas najprawdopodobniej się nie wyrobi:no:
W sobotę i wczoraj zaliczyliśmy wizyty a dzisiaj siedzimy u siebie, tak że na razie wszyscy wiedzą że u mnie "nic nie słychać" i się nie dopytują.
 
Amie, widzę że miałaś jakąś możliwość wyboru, co nie każdej się zdarza... poza tym co za perspektywa rodzić w Prima Aprilis:-D

Mazdaga, to tylko burza hormonów... niedługo wszystko powróci powoli do normy... :tak: trochę cierpliwości... poza tym już niedługo będziesz miała więcej czasu dla Kamilki, jak tylko Ola przystosuje się do nowych warunków... Dużo zdrówka dla Twoich córeczek i dla Ciebie:-)

SERDECZNE GRATULACJE DLA EWY I TOSI!!!!!!!

Ewa, ale z twojej Tosi wielka kobitka... już nie mogę się doczekać na zdjęcia... ustanowiłaś nowy
rekord wśród marcóweczek, jeśli się nie mylę:-)
 
EWA : wielkie gratulacje, zuch dziewczyna z Ciebie no i Wielke szczęscie przyszło na Świat.

Beti: czekam, aż wszystko się unormuje...ale to chyba kwestia 2-miesięczna :(

Mrówa: niestety moje maleństwo się zaraziło, na szczęscie nosek nie jest zatkany. Jutro idziemy na patronaż. Dobrze , zebyłam wczesniej umówiona, bo jutro byłoby mi się ciężko dostać do najlepszego lekarza w przychodni. Mam nadzieje, że katarek nie spływa na oskrzela...bo wtedy ...szpital:no::no:
 
Beti i jak sprawa z mezem dogadliście sie?
Mazdaga trzymam kciuki zeby na katarku sie obeszło i lekarz jakoś zareagował:-)
 
reklama
świeta swieta i po swietach :)
Nikosc jest juz jak normalny bobas dje w kosc :D ale jest kochany i co najlepsze jest zarlokiem :D dzis jadl tal zachlannie ze az nosem mu poszło :D i trzeba było gruszka ratowac :D z M juz ok kryzys mu przeszedł . Mama moja wciaz sie wtraca ale da sie zniesc:p

Weronika!- Gratulacje :*
Dziewczyny 2w1 oby szybko poszło :D
 
Do góry