reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Natala witaj pewnie ze cie przyjmiemy:-)ale masz mała kruszynke ani sie obejrzysz a raz dwa bedziecie w domu jka Sabincia z Nikosiem:-)
Joanna wow duzego masz syncia:-)
Ninja też niewiem po co ona to robi:-(chyba chce wszystkim pokazać jak swietnie sie czuje ale niestety przynosi to odwrotny skutek:baffled::-(
Monika to super przynajmniej sie nei denerwujesz:-)
 
reklama
Witaj Natalia.Jasne ze Cie przygarniemy im wiecej mamusiek tym razniej.Ale malusia ta Twoja Niunia.Bedzie dobrze.....
MrsF i gdzie jestes????? Czyzby hipcio sie juz pojawil na swiecie???
 
Witam Was z rańca...
Wczoraj byłam taka padnięta, że zaliczyłam popołudniową drzemkę do 20, a potem to czułam się otępiała i już do Was nie zaglądałam... ale na usprawiedliwienie piszę, że już nadrobiłam zaległości;-)

Mrowa, oj niedobrze z Twoją mamusią, taki to chyba typ człowieka, że chciałaby wszystko wokół siebie zrobić sama, ale zdrówko już nie to samo... Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło dobrze i szybko wróciła do domku:tak:

JoannaL,serdeczne gratulacje dla Ciebie i synka!!!
Kawał z niego chłopa:laugh2: i jaki przystojniak:tak:

Monia, dobrze że wszystko jest już dobrze...:tak:

Weronika, czekamy na dobre wieści... trzymaj się kochana i głowa do góry...:-)

Natala1979, witam Cię
serdecznie z Twoją kruszynką w naszym zacnym gronie...

Monia, od której Ty kochana zaczynasz dzień ranny ptaszku?:-p
 
witam
u nas spadł śnieg więc ze spacer nie wypali ale jedziemy do prababci 10min samochodem więc jak się ciepło ubierzemy nic nie powinno się stać przechodząc z auta do bloku
Mrowa - zdrówka dla mamy
pamiętam jak ja wróciłam po cc do domu i chciałam sprzątać zapomniałam o tym że nie mogę to nawet się popłakałam bo wszystko zajmowało mi dużo czasu a wielu rzeczy sama nie mogłam robić i była zła ale po kilku dniach pogodziłam się z tym i już jest ok najgorsze było to jak ktoś mi sprzątał a ja tylko mogłam patrzeć
 
Witajcie!

W końcu zabrałam się wieczorem za edytowanie listy mam i dzieciaczków ale po jakimś czasie wywaliło mnie z netu :-p
Proszę, sprawdźcie swoje dane i wrzucajcie na PW jak coś się nie zgadza albo trzeba coś dopisać, bo niestety najwięcej czasu znajduje odnalezienie takich info w wątkach :zawstydzona/y:

Aha - wywalam z listy mamuś takie dziewczyny, które nie uczestniczą w ogóle w życiu forum, tzn. takie, które mają na koncie 1-2 posty albo ostatnio były widziane np. w pażdzierniku.


Natala - witaj!!!! :-)
Befatka - ja też się zastanawiam co z Mrsf :confused:

A u mnie też ciut śniegu spadło :szok:
 
JoannaL, śliczny synuś i wcale nie wygląda na noworodka.
Natala, witaj z maleństwem. Cieszę się, że Sonia jest w dobrym stanie i trzymam kciuki, żeby szybko była w domku.
Miałam nadzieję, ze prześpię się rano z małą jak chłopaki wyjdą. A ona jak na złość nie chciała spać. A teraz jak w końcu zasnęła, to ja się już rozbudziłam. Chyba w związku z tym wezmę się za kolejne okno. U nas zimno ale słonecznie. Mam nadzieję, że się trochę ociepli, bo muszę z Milenką iść po Przemka do żłobka. Wczoraj wrócił zadowolony. A zazwyczaj nie chciał po przerwie wracać. Dzisiaj tez poszedł bez problemów.
 
reklama
Ninja robisz porządki przedświateczne na forum;-):happy:
Weronika narazie nie dała nic znać.Moze z rana sie wszystko dowiemy ;-)
Giza ale z ciebie pracus:-)
U nas też snieg powietrze strasznie mroźne przez wiatr i chyba my tez nie pójdziemy na spacerek:-(
 
Do góry