reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Weronika to trzymam kciuki!!
moje dziecko dziś ma zły dzień od 9 śpi tylko po godzinie i wiecznie szuka piersi cały dzień dziś prawie karmiłam poczekam do jutra jak nic sie nie zmieni to muszę dzwonić do położnej mleko w piersi mam więc nie wiem o co chodzi :-(
 
Weronika trzymam kciuki!! POWODZENIA!! :-):-):-)
My już po USG - wszystko ok!! mamy przyjśc do kontroli jak Zuzia skończy trzy miesiące. Przy okazji ją zwazyłam - mamy juz 3400 czyli przybrała 600g!! :-):-)
Mrówa Kondzik też nieźle przybiera!!:tak::tak:
Giza, PM podziwiam Waszą organizację, mi jakoś tak nie wychodzi.... na szczęście mieszkam z teściową więc mam wszystko zrobione...:-):-)
 
Dziewczyny czy wiecie jaki kolor powinien mieć czop śluzowy. Dziś odszedł mi kawałek żółto-zielony i trochę mnie ten kolor martwi.
 
Jutro idzie do szpitala moja mama najkrócej do czwartku:-( i sama sie tak załatwiła najprawdopodobniej bo jak nikogo w domu nie było to sprzatała myła okna itd:no::wściekła/y:
lekarka mówiła ze to jest juz stan zagrażajacy życiu:-:)-:)-:)-(
Tata ja opieprzył an czym świat stoi ze sobie sprawy niezdaje co robi ze wcześniej on na zawał zejdzie niż ona:no: no i jeszcze te neiszczęsne imieniny też sie orobiła i zaprosiła cała familie:baffled: i po co jej to było:dry::wściekła/y::no::-(
juz brak mi słow do niej
Monika ja tez bym zadzwoniła do gina
 
Witajcie wrocilam do domu z moim kochanym malenstwem na rekach przyszedl na swiat za pomoca ciecia cesarskiego waga:4.800- 65cm dlugosc super chlopak chialabym dolaczyc fotke na forum ale nie wiem nie wiem jak :( ...musze poczytac moze zalapie jak to zrobic ..pozdrawiam
 
reklama
Witajcie wrocilam do domu z moim kochanym malenstwem na rekach przyszedl na swiat za pomoca ciecia cesarskiego waga:4.800- 65cm dlugosc super chlopak chialabym dolaczyc fotke na forum ale nie wiem nie wiem jak :( ...musze poczytac moze zalapie jak to zrobic ..pozdrawiam

chyba mi sie udalo ;-)
 

Załączniki

  • Jacek1.JPG
    Jacek1.JPG
    26,7 KB · Wyświetleń: 40
Do góry