reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
witam z rana!

natala cieszymy się, że do nas dołączyłaś:-) będziemy dopingować malutką Sonię, żeby szybko rosła i mogła wyjść do domku:-)

giza oj to byla zmowa córek dzisiaj:-) moja obudziła się o 5 i byla bardzo aktywna - nie płakała, ale główka chodziła na boki i oczy wielkie.. zasnęła o 7.30 i teraz słodko spi.. tyle, że Bartuś wstal o 7.45:-) niestety zapowiada sie, ze to tak już będzie wyglądało:-)

ninja ale nam sie lista mamuś zmniejszyła.. troszkę szkoda:-(

czy ja coś przeoczylam, czy milla się gdzieś zapodziała:baffled: i Kindzia się już bardzo dawno nie odzywala.. ciekawe czy już sie rozdwoiła?
 
A u nas dzis szaro buro ale niezbyt zmno wiec da sie w koncu wyjsc z domu (wczoraj padalo caly dzien :-(). Przyznam, ze sniegu to juz sobie nie wyobrazam i napewno na iego nie czekam.
Dzis znowu sama z Julkiem. Maz raniutko pojechal do CERN-u do Genewy i jakos tym razem upewnial sie kilka razy czy to napewno dobry pomysl. Chyba niepotrzebnie wczoraj wspominalam, ze mnie brzuch pobolewa... bo szybko minelo a mu jak widac w glowie zostalo, ze moze sie zdarzyc w kazdej chwili. Ja w kazdym badz razie tward postanowilam czekac na mame i mazurki :-) Po swietach to juz inna sprawa.
Zastanawiam sie za co sie dzisiaj zabrac i jakos nic nie korci choc do zrobienia wiele:-(

JoannaL - gratulacje a maly faktycznie nie wyglada na noworodka ale na dwumiesieczniaka:-)

Natala witamy na marcowkach:-)
 
Skaba, rzeczywiście ilość mamuś zmniejszyła się, ale także dzieci jakoś utknęły na 14 marca i nic się na razie nie posuwa... dziś już mamy 18!!! Która będzie następna? Może Weronika?

Ps. Wysyłam Ci wiadomość na PW...
 
Witam nowe marcoweczki a tym nowo rozdwojonym gratuluje!

Befatka, Ninja, jestem jestem. co prawda jeszcze 2 w 1 ale juz chyba ostatni tydzien. Cos strasznie mi cisnienie ostatnio skacze (max bylo 157/102 a normalnie przed ciaza bylo bardzo niskie), nie specjalnie sie czuje i gin mnie wczoraj strasznie dlugo trzymal bo troche bialka znalazl w moczu i bylo badanie krwi, szyjki, usg etc. Nic sie na razie nie rozwiera ani nie wylatuje :confused2: ale jak badanie krwi nie bedzie ok to gin chce wywolywac albo cesarke robic jak najszybciej. Wiec teraz nic tylko czekac na wyniki :baffled:

Befatka, jako ze jestes jedyna marcoweczka w Lond wiec pewnie i z ang komorka to mam nadzieje ze nie masz nic przeciwko jak Ci wysle moj nr na wszelki wypadek. Wysle na PW.

Lece Was poczytac i pewnie jeszcze zajze pozniej

Milego dnia wszystkim :-)
 
Witam-dziecię jedno spi,drugie ogląda Shreka także póki co sytuacja opanowana.Jeszcze cięzko mi się wieczorem ogarnąć z dwoma kąpielami-które pierwsze?;-)Zwłaszcza,że jestem do póznych godz.sama,ale ....
Weronikaa trzymaj się i wracaj z Nelą!!!!
Natala witamy i na pewno już niedługo Twoja kruszynka będzie z tobą:happy:
 
hejka wszytskim - nowym mamusiom w szczególnosci:-)
u mnie nadal bez zmian.Wczoraj skakałam cały dzień (z przerwami oczywisćie) na piłce i nic.Wiec juz wiem co na mnie NIE działa:piłka,schody, mycie okien i podłóg,sex, maltretowanie piersi... szkoda ze nie wiem co DZIAŁA!!!
Wczoraj dzwoniłąm do mojego Gina i kazał w czwartek przyjsc na KTG.wygląda na to że nie wyrobię się przed świętami:-(Oliwię urodizłąm w środe i wyszłam w sobotę wiec i małęgo musiałabym najdalej do jutra urodzić zeby na święta być w domku:confused2:no i nie zapowiada się więc...
pogoda u nas beznadziejna i nie sprzyja dobremu humorowi wiec sie zamulamy z Oliwią w domu bo i ona nie poszła dziś do przedszkola.włąściwie to ja dopiero niedawno wstałam z łóżka a Oli juz od 8 ogląda bajki i wcina gwiazdki na mleku:eek:
 
Ninja robisz porządki przedświateczne na forum;-):happy:
Raczej "przedporodowe" hahaahahahaaha :-D:-D:-D


skaba - no zmniejszyła się lista mam, ale bez sensu trzymać tam mamy , które raz odezwały się np. we wrześniu... (poza tym sprawdzałam na liście użytkowników bb ile mają postów napisanych - bo np. niektóre piszą na wątkach regionalnych tylko, to takich nie usuwałam)
 
reklama
Niekat, czasami nie wystarczy dobry plan... może przestań się tak stresować i samo przyjdzie... bez żadnej pomocy...
Kobieto, trochę optymizmu...:-D
Acha, te gwiazdki z mlekołajków też miałam na śniadanie... ale wczoraj :p
 
Do góry