reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

JoannaL śliczny chłopak
Ninja, Mrowa dzwoniłam i kolorem mam się nie przejmować, jutro wieczorkiem idę do szpitala na kontrolę
 
reklama
JoannaL-sredeczne gratulacje chlop jak dab;-)
Weronikaa 3mam kciuki zebys wrócila juz z Nelcia i to jeszcze przed swietami.
Mrówa wspólczuje 3mam kciuki za mamcie,chciala kobita dobrze lepiej sie poczula i myslala ze bedzie ok:-(
Monia - dobrze ze jest ok

 
Joanna jaki on śliczny, słodziutki cukiereczek,:-D
Serdeczne gratulacje.

Monika to dobrze że nie musisz się martwić.
Mrówa mam nadzieje że będzie wszystko ok z mamą.
 
czas na wieczorny relaksik:-):-) ja też dzisiaj miałam powera jak nigdy;-) a dzieci spokojne były, więc sporo udało się zrobić... :-)

weronikaa oby poszło szybciutko i możliwie mało boleśnie:-) i wracaj czym prędzej, bo święta za pasem:-)

joannaL jeju kawał chłopa:-) i jaki przystojny brunet:-) już widze te tłumy dziewczyn:-D GRATULACJE!!!!

mrowa kurcze to się narobiło:no::no:wzdycham ku niebu o szybką poprawę.. obyście na święta byli razem..
 
Witajcie marcóweczki.Nie mam gdzie się podziać, a moja córeczka jest już na swiecie:-)Urodziła się 8 marca o godzinie 8.32 przez cc.Ważyła 1180 gram i mierzyła 37 cm.Miala się urodzić 26 maja, ale pospieszyła się na swiat ze względu na moje bardzo wysokie ciśnienie i odklejające się łożysko_Ostatecznie urodziła się w 29 tygodniu ciąży.Przyjmiecie mnie do grona Waszych maluszków i mamuś po porodzie?




 
Natala witam Cie serdecznie wiem co przezywasz bo jestem marcowka ktora rodziła w styczniu ja urodziłam w 32 tyg z powodu infekcji macicy na szczescie synek jest juz ze mna urodzi.l sie 2030 i 45 cm ale teraz juz coraz lepiej tak ze goraco Cie witam i pytaj o wszystko;]
 
Sabincia no to nie jestem sama:-)Cieszę się, że będę mogła z Tobą porozmawiać o naszych wczesniaczkach:-)Moja Sonia niestety jest za malutka by moc wyjść, ale lekarz mówi, że być może jeśli zacznie oddychać samodzielnie i osiągnie wagę 2000gram to wyjdzie do domku już za ok 3-4 tygodnie.Ale na to trzeba czasu i nie ma się co spieszyć.
 
reklama
Czekaj cierpliwie moj Niko lezał miesiac i wyszedł ze szpitala z waga 2400 i teraz juz jest coraz wiekszy zreszta zobacz sobie w galerii jak wyglada moj skarb ktory powinien sie pojawic za 11 dni :)
 
Do góry