reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

No dziewczynki, chyba będe się zbierać do szpitala :-)
Ziewam cały dzień jak diabli i z ciekawości zmierzyłam sobie ciśnienie .... wyszło mi 150/92 (później 94) a przed momentem 162/102 :szok::wściekła/y::szok: (co prawda tym nadgarstkowym ale to i tak o dużo za dużo wyszło).
To przynajmniej mam pretekst (ale to brzmi:zawstydzona/y:) żeby jechać na szpital. Przypuszczam, że mnie już nie wypuszczą :-)

Za godzinę ma mężul wrócić z pracy, to akurat zdążę się wykąpać i wrzucić resztę rzeczy do torby!:happy2:
Trzymajcie kciukasy żebym zdążyła przed świętami :-);-)
 
reklama
Weronika będziemy trzymać kciuki, żebyś już na Święta wychodziła z Nelą. Współczuję Ci tego ciśnienia, ja zazwyczaj mam 90/60 i przez całą ciążę chodzę śnięta, bo kawę musiałam odstawić.
 
:-D:-D:-Dhaha..widzę, że wszystkie dziś jakiegoś powera dostałyśmy i dzieciaczki takie spokojne. Ja dziś posprzątałam mieszkanko, nastawiłam pranko, wyprasowałam całą pralkę ubranek i pieluszek Tosi i pieczeń upiekłam mężusiowi na kanapeczki (bo ja raczej się nie skuszę, bo jest mocno czosnkowa;-)) a i jeszcze przebrałam Tosi ciuszki, bo już z niektórych wyrosła. Szok jak ona szybko rośnie:szok:.
A moje Słoneczko powiadomiło mnie delikatnym kwękaniem, że czas zmienić pieluszkę i dać cycuszka i poszło dalej spać:-D:-D:-D. Mam bardzo wyrozumiałą córcię, bo co dziś zaplanowałam to zrobiłam :-D:-D:-D.
 
Witam was.
Ja wlasnie wrocilam od lekarza co do cisnienia to mam 105/50 powiedziala ze bardzo dobre a co do porodu to malej sie teraz nie spieszy takze na swieta bede jeszcze w dwupaku lekarz sie smial ze w 31,32 narobila stracha bo chciala sie juz wydostac a teraz jej tam dobrze.
Dziewczyny po terminie pytalam sie jak to ze zwolnieniem to juz wam nie przysluguje tera jestescie juz na maciezynskim
 
Weronika to trzymam kciuki abys jak juz pojedziesz to tam si przedswiatecznie rozpakowala!

A rozpakowanym musze powiedziec, ze milo sie czyta jakie to same grzeczne dzieciaczki na swiat w marcu przyszly:-) Az sie wierzyc chce, ze wszystkie nas to czeka:-)
 
Weronika będziemy trzymać kciuki, żebyś już na Święta wychodziła z Nelą. Współczuję Ci tego ciśnienia, ja zazwyczaj mam 90/60 i przez całą ciążę chodzę śnięta, bo kawę musiałam odstawić.

Asia - co do mnie to nie ma co współczuć tego ciśnienia bo ja tego nie odczuwam :baffled: nic mi nie jest, ani głowa nie boli ani nic z tych rzeczy. Tylko strach o Małą :nerd::szok:
No ale jak już się mój kurczaczek wykluje to napiszę sms-ka :-D
 
Weronika to trzymam kciuki zeby poszło po twojej mysli:-)
PM staram sie tak zorganizowac zeby mi straczyło czasu na bb;-)
Giza a miałas nie sprzatać;-):-Da widze ze twoje mieszkanko bedzie jednak ślnić:cool2::-) ja tęz Melci mówie czesto ze jest kochana moja córeczka ze bardzo ja kocham itd itp;-) i niewidać tego ze jest tak abrdzo zazdrosna dziś Gabrysi niechciała dać dotykac Konradka:-D:sorry2:
 
reklama
Do góry