reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
No, no Skaba... ale masz zorganizowaną rodzinkę...;-)
Niech Twoje chłopaki się nie dają:-D

Weronika, widzę żeś to uczyniła... ale nie zadręczaj się tymi myślami... na pewno urodzisz, to już tylko kwestia dni... a może minut...:happy2:

Siwonko, jeszcze nic nie jest przesądzone... a może Filipek wyskoczy jak z konopi:-p
 
cześc dziewczyny
Gratulacje dla wszystkich NOWOROZPAKOWANYCH
mi bije 42 tc, mam aktualnie 10 dzien po terminie...jutro ide na wywoływanie porodu..wiec 3majcie za mnie kciuki....podłączą mnie pewnie od razu pod oksytocyne...brrrrrrr boje sie jak jasna cholera
 
Witaj Ibolya, oczywiście, że będziemy trzymać kciukasy za Was...
Aż 10 dni po terminie i dopiero teraz Cię skierowali na wywoływanie?! Czy wszystko z maleństwem w porządku?
 
Witam wieczorową porą!
Widzę, że tradycyjnie w niedzielę puchy...
A ja sobie leniu****ę i nadrabiam zaległości mailowe;-).

Ibolya ściskamy jutro mocno kciuki!!! Powodzenia!!!
Monika A podziwiam kondycję przyszłej Mamy :tak:! Jak spacerek poskutkuje to po terminie, pożyczę pieska od sąsiada, bo swojego nie mam, hehe:-D:-D:-D
skaba1 cieszę się, że rodzinka ma się już lepiej, oby tak dalej! ;-):tak: Oczywiście miłej i spokojniej nocki życzę:wink:!
ninjacorps uszki do góry - nim się obejrzysz Mężuś znowu przyjedzie:yes:! Pewnie na Święta znowu się zobaczycie?:confused:
weronikaa myślisz, że brak suwaczka podziała na Nelcię, hehe :-):-D:-):-D?!
 
Witaj Ibolya, oczywiście, że będziemy trzymać kciukasy za Was...
Aż 10 dni po terminie i dopiero teraz Cię skierowali na wywoływanie?! Czy wszystko z maleństwem w porządku?
Beti1982 mnie w pierwszej ciąży gin skierował do szpitala 11-go dnia po terminie, bo z dzidzią było wszystko oki. A nad ranem dostałam pierwszych skurczy i po obchodzie podłączyli mnie pod oksytocynę, żeby się wszystko dobrze rozkręciło;-)!
 
No u mnie tak dokładnie jest...mały ruchliwy jak jaszczur,w dobrym stanie..ja również , KTG od 3 tygodni mam książkowy:tak:, oprócz potwornego rwania w pachwinach i ogromniastego bandziocha to dosłownie żadnych innych objawów .Chodzenie po schodach też nic nie pomaga....jestem w niezłej formie,zobaczymy jak mi pójdzie jutro:angry:
 
Ibolya jeśli chodzi o schody, to ja całe popołudnie chodziłam w szpitalu po schodach i o 5-tej nad ranem zaczęły się skurcze, hehe:-D:-):-D Ale jak widać na każdego działa coś innego;-)!
Trzymaj się jutro i nic się nie martw - na pewno wszystko będzie dobrze:yes::wink::yes:!
 
reklama
Ibolyla powodzenia jutro:-)
Ninja ani sie obejrzysz a mezulek wróci:-)
Skaba to super ze twoi faceci ok:-)
mysmy dizs zaliczyli spacerek cała rodzinka pogoda nam sie udała:-)
 
Do góry