reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witam spowrotem :-)
na razie nie będe nadrabiac zaległości bo dopiero przed kilkoma godzinami wróciłysmy do domku :tak: ale na zamknięty wkleiłam juz pierwszą fotkę Julki
Pozdrowienia dla tych rozdwojonych i 2w1 :-)
 
reklama
Witaj Kasiu!!! Strasznie szybciutko wróciłaś do domku...
Teraz najważniejszy jest odpoczynek i spokój... i oczywiście kochana pociecha... czekam na Twoje relacje... pozdrawiam Was serdecznie :*
Już lecę obejrzeć Julkę...
 
Witam!

A mnie nadal boli skóra na brzuchu (obawiam się, że niedługo zacznie trzeszczeć jak nadmuchany balon.. :baffled: Smaruję nadal śmierdzącym Fissanem bo tylko on pomaga..
No i wiadomo - kręgosłup nadal dokucza i chodzę jak pop...na :dry:
A co - też sobie ponarzekałam , hahaahah ;-)


Niekat
- trzymaj się - przecież zostało Ci naaaajwyżej 10 dni ;-)
Ja się nie nastawiam na wcześniejszy poród i odliczam dni do 28.03 - jęczeć będę po tej dacie :-p (chociaż tak naprawdę to samo mi się tak do głowy wbiło). Także mówię sobie - 2, najwyżej 3 tygodnie się przemęczę. :tak:

Lecę podejrzeć inne wątki :-)

Kasia, Mamma
- witajcie szybciutko z powrotem!!!!
 
Sabincia widać ze rosnie po zdjeciach:-)
Niekat wcześniej czy później rozpakujesz sie nie martw sie;-)
Kasia witaj :-)to szybko cie wypuścili:szok: ale to dobrz ejzu jestes w domciu:-)
Mamma witaj i wklejaj fotke Gabrysi:tak:a jak jasiu zareagował na siostrzyczke?
Mysmy wrócili od mamy z imienin Kondziorek był cały czas na rekach był atrakcja wieczoru;-):-D
 
Dorota- chetnieCi oddam połowe moich bo sie w zadne koszulki sprzed ciazy nie mieszcze :p:p
Sabincia jak juz tak rozdajesz to ja tez poposze;-):-)
Mamma ,Kasia witajcie !!!!Jak juz dojdziecie do siebie prosimy o relacje.
Kasiu ale was szybko wygonili z tego szpitala:-D:-D:-D( i całe szczescie)
Ninja mam to samo z brzucholem masakra:baffled:
 
Ninja ja też się nastawiam na wcześniejszy poród, zwłaszcza, że termin wg ostatniej miesiączki mam na 18, a wg usg na 21. 21-szy to wielki piątek, więc nie chciałabym na święta zostać w szpitalu, bo wszyscy będą mnie mieli w głębokim poważaniu.
 
Monika ty chyba spać nie mozesz:szok::sorry2:bidulko :-(
my zaraz do Koscioła idziemy z Melci a tatus zostaje z synciem ;-)tylko palmy nie mamy:zawstydzona/y::-p
 
reklama
Mamma ,Kasia witajcie !!!!

dziś miałam ubaw po pachy mój mąż wieczorem powiedział naszej Zuzi że fajnie by było jakby nasze słońce wstało w nocy na karmienie i przy okazji obudziło nas na wyścig Kubicy :-) mała wstałam o 3 i do 4.20 jadła więc nie było szansa
że wstanie po 5 bo śpi zawsze 3 h a tu niespodzianka po 5 pobudka pomyliła się tylko o 10 minut :-)
 
Do góry