reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

MAZDAGA, KASIA OGROMNE GRATULACJE!!!:-):-):-)
Darinia te nasze Zuzie identyczne - moja tez ma często czkawkę, ale wtedy daje jej pierś i przechodzi:tak:
Co do szczepionek to juz teraz nic nie wiem, naprawde trzeba to przemyśleć:confused:
 
reklama
Kasiu, gratuluję i czekamy na szybki powrót do domu.
Asze, Darinia, Milenka też często ma czkawkę. Zawsze po tym jak jej się uleje po jedzeniu, bo nie zawsze jej się beknie. Ale wczoraj wieczorem beknęła jak stary pijak i aż się tego przestraszyła.
 
MAZDAGA i KASIA-s OGROMNE GRATULACJE!!!:-):-):-):-):-)
Tak fajnie ze macie juz swoje kruszynki w ramionach!! Więć szybkiego powrotu do domku..i dużo zdrówka dla was i waszych pociech!!:-):-):-):-)
To teraz która nastepna??? ....JA?????:szok:
Spakowana juz jestem,teraz odpoczywam...no i jutro rano do szpitala:-(..
Trzymajcie kciuki!:-:)baffled::tak:


pozdrawiam! Dam znać jakby co...
 
a czy wiecie może co się dzieje z kasik25? Już długo jej nie ma :-( Czyżby ją w tym szpitalu zastawili już do rozwiązania?
 
WITAM PO PRZERWIE!!!

DZISIAJ WRÓCIŁAM DO DOMU Z MAŁĄ OLGUNIĄ!!!!!


No widziecie, wykrakałam :-D:-D:-D NULCIA WIELKIE GRATULACJE!!! Teraz w takim razie moja kolej bo my tak samo mamy z objawami :-D

Ewa
- ty z Rzeszowa jesteś??? To może kiedyś się umówimy na wspólny spacerek :confused::-) No niestety nie urodzimy razem, bo ja nie chce w Rzeszowie :sorry2:
No i chyba zostałyśmy we dwie w terminie i nie rozdwojone :baffled:

Mazdaga & Kasia _S - GRATULACJE!!! No to się zaczyna nowy wysyp???:-):-):-)

Już piszę co u mnie. Wieczorem jak mężul wrócił z pracy oczywiście zajął kompa że nie szło się wbić:sorry2:, a dziś wziął wolne w związku z jutrzejszymi wylewkami na budowie, a ja żeby nie siedzieć i panikować w domu pojechałam z nim. Coś tam pozbierałam nieco (bo na budowie zawsze jest coś do posprzątania), a później poszliśmy na obiadek do teściowej. Niestety torcika nie było:-(, bo zawsze imprezę robi na imieniny, tym bardziej że nie wiadomo było co ze mną :sorry2:

DZIĘKI ZA TROSKĘ I PAMIĘĆ - JESTEŚCIE KOCHANE :-*
ale jak mi się zacznie to na pewno nasmaruję sms-ka do którejś z Was :-) nie omieszkam się nie pochwalić, w końcu tyle się namarudziłam. Szkoda tylko że ani czop mi nie schodzi ani nic się nie dzieje :sorry2::sorry2::sorry2:

No to teraz moja kolej i jak piszecie że bobasy pchają się właśnie w najmniej odpowiednim momencie - pewnie w nocy mnie weźmie (bo jak pisałam wyżej mąż ma jutro robotę na budowie):szok::-(
 
mam pytanie o spacer zanim wyjechałyście z wózkiem na podwórko robiłyście tzw. wietrzenie na balkonie?
giza - no właśnie mojej ciężko sie dobija nawet już trzymam ją wyżej a to nic nie daje a potem ulewa
a dziś miała taka wodnista zielona kopkę słyszałam jak idzie:-(
 
heh właśnie zobaczyłam na moim suwaczku "dziś narodziny mojego dziecka" :-D

Nic, oddalam się od kompa bo mężul właśnie wrócił, a jutro ( o ile Mała nie zechce wyjść w nocy:sorry2:) będę na budowie nadzorować moje podłogi:-D. Tak więc proszę się nie martwić jak się jutro nie odezwe. A jak się zacznie coś dziać to napiszę Wam sms-ka! Do zobaczyska! :-);-):-)
 
Kasiu gratulacje!!!
Weronika Ciebie też pewnie ruszy jak będziesz szaleć codziennie na budowie:-D
Ale ten suwaczek pewnie musi Cię denerwować:baffled:

Ewa powodzenia jutro!!!
 
reklama
Kasia Gratulejszyn!!!!!!!!!!!!!!
Darina ja teraz nie wietrzyłam Kondzia jeździliśmy samochodem wiec uznałam to za wietrzenie;-)i wyszlismy na 0,5h-1h spacerek:cool2: bo pogoda była cudna:-)
Ewa powodzenia:-)
Mojemu tez sie rzadko odbija i jak pisała Giza jak sie uleje to zazwyczaj jest czkawka a słyszałam w szpitalu ze czkawka działa usypiajaco na dziecko;-) ale ile w tym prawdy to niewiem:-p
 
Do góry