reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Wbiłam się na moment na kompa, ale zaraz uciekam idziemy zaraz do teściowej (umówiliśmy sie ze szwagierką że zrobimy jej niespodziankę)

heh czy ja wiem czy mnie denerwuje ten suwaczek :confused:
Dziś mam radochę (zresztą zawsze mam jak coś się dzieje na budowie) i nawet o tym nie myślę, a dziś to ni czorta to nie chciałabym rodzić bo chcę być jutro i widzieć postępy w domku:cool2:
A swoją drogą, żałuję teraz że trzeba było cały tydzień tam sobie spacerować i nawet nie wyrośniętą trawkę skubać i ziarenka piasku przewracać, bo tak fajnie się czuję ... tzn. tak "zdrowo umęczona" :-D:-):-D (choć nic prawie tam nie robiłam). Brakowało mi tego, strasznie się zasiedziałam przez te 9 m-cy :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: aż wstyd :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Dobrej nocki życzę!
 
reklama
Kasia Gratulacje, wracajcie do nas szybko.

Amie ja też mam tak samo takie kłucie, przy rozpychaniu, Aż czasem się boję że mi się przebije.Smieję się że mała macha sobie rączką przez dziurkę. :-)

Jak ja się urodziłam to wszyscy na oddziale mówili na mnie Pani Czkalska, wystarczy że ktoś przeszedł obok i juz czkawka, i tak mi zostało do teraz.
Ciekawe czy moja córcia się za mną wyda....:tak::tak::tak:
 
Mazdaga i Kasia _S GRATULACJE!!! Wystarczy już nawet niecały jeden dzień nie pojawiać się na forum, a tu dwie niespodzianki.

Ja dzisiaj obudziłam się z jeszcze większą wysypką na brzuchu, a przecież wieczorem już nie smarowałam się tym kremem! Swędzi okropnie i cały brzuch mam czerwony. Wypiłam wapno i posmarowałam brzuch linomagiem, ale nie wiem czy wolno w ciąży (i linomag i wapno). Poza tym dzisiaj posprzątałam mieszkanie (bynajmniej nie w ramach wywoływania, ale tak normalnie) i wszystko mnie boli. Czuję się jak stara babcia.
 
Gizia pisałam dzis do Kasik 25 jeszcze mi nie odpowiedziała
z tego co ostatnio piasała miała jakies tam skurcze ale pozniej przeszło.Płytki jej wtedy wzrosły i było ok teraz Kasia nie ma jeszcze neta na nowej chatce ale mam nadzieje ze niebawem znowu do nas dołaczy:)


Ja sie troche załamałam nie mam jeszcze wyników badan krwi ale pamietałam co mi wyszło z testu glukomierzem chyba tak sie to nazywa miałam 3,3.Napisałam do laski która niestety ma cukrzyce i sprawdziła mi ten wynik w tabeli wynik jest bardzo niski,a byłam po sniadaniu:baffled:jak sie ma ok.2,5 to zapada sie w spiączke:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry:
Masakra
 
Gratulacje Kasia i Mazdaga!!!Wreszcie i wy już macie to za sobą
Kurcze wydaje mi się,że Zuźka ma ten refluks przełykowo-żołądkowy:no:Bardzo ulewa po jedzeniu czy piciu a czasem nawet jakby zwymiotuje bo jest to większa ilośc i z takim"wyrzutem",czkawkę ma też bardzo często i krztusi się jak pije.A dzisiaj biedna kupy nie zrobiła przez cały dzień i tak się męczyła:wściekła/y:Jem już trzecie jabłko,mnie dwa ruszyły to moze ją też ruszy:baffled:tak mi jej żal,taka jest grzeczna.
 
reklama
Do góry