reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

ja jak ja ale mężuś po pracy bez obiadu (choć ja tez jadłam tylko śniadanie) slinka mu ciekła na myśl o gołąbkach, a poza tym codziennie wstaje po 4 do pracy więc był padnięty, ale daliśmy radę :tak: szkoda tylko że bez oczekiwanego efektu końcowego :-(
Befatka dlatego mama pociesz mnie że lepiej czekać na ropoczęcie porodu w domu:-D
Ollesia to się dopiero mozna wkurzyć
Remeny nie dość że niespodzianka to jeszcze taka fajna :tak::-)
 
reklama
kasia_s, to się należałaś w szpitalu, ale najważniejsze, że nic złego się nie dzieje.
remeny, to się lutóweczki postarały :tak: Bardzo miło z ich strony
 
kasia_s widzę, że sprawdziło się moje przeczucie, że wylądowałaś w szpitalu....:tak:. Szkoda tylko, że wróciłaś bez Julci, ale co się odwlecze, to nie uciecze:yes::wink::yes:!!!
remeny pięknie się koleżanki postarały:tak::-)!
Befatka1982 ja z tym Mężusiem to tak z rozpędu....Wybacz:sorry::zawstydzona/y:! A tych parków to Ci szczerze zazdroszczę, bo u nas to się trzeba nieźle nagimnastykować, żeby znaleźć fajne miejsce...:hmm::hmm::hmm:

Zmykam Mamuśki i życzę spokojnej nocki:-)!
U mnie się taka niestety nie zapowiada, bo Zuzanka złapała jakiegoś wirusa i coś czuję, że będziemy do niej często wstawać...:sad::sad::sad:
Papatki
 
Weronikaa i Nulcia...jak tam po nocy??
Ja myślałam wczoraj wieczorem, że akcja się zaczęła. Dostałam bóli krzyży i brzucha i i okropnie się czułam. Powtarzało mi się to co 1,5 godz. i wcale nie było przyjemne. Wszystko się jednak uspokoiło:baffled:
 
witam z rana! :-) jejciu tyle chciałabym wam napisac, ale niestety musze się zabrać za robotę, bo jest jej mnóstwo, a do poniedziałku musze się wyrobić.. teraz mężunio przejął piecze nad dzieciaczkami, więc musze wykorzystać każda chwilę - póki panuje nad tą ferajną:-):-):-)

będę do was zaglądac w ramach przerwy:-) no i czekamy na asze, bo pisała, że pojawi sie dzisiaj na bb:-):-):-)
 
Witam z rana
Dzis obudził mnie głód a nie siusianie szok jaki ze mnie głodomorek teraz szok.
stefanna ja sie nie gniewam ani nic nie masz za co przepraszac tylko smiac mi sie trochr chce jak ktos mówi np.a pani mąz to.....
Oki uciekam teraz do pozniej miłego dnia buziaczki
 
wysłałam do aniaslu prośbę o dodanie dostępu do albumu zamkniętego dla marcówek, ktore wysłały mi info na PW - zagladajcie tam czy juz go macie, bo ja nie mam mozliwości tego sprawdzić.. i miłego ogladania naszych maluchów:-)
 
hejka dziewczyny!
Ja nadal 2w1:blink:..A widziałyście że mi już suwaczek się skoczył??:szok:
A tu oprócz nocnych skurczybyczków..to nic:angry:..
kasia-s to miałas szpitalną przygodę..(taka przygotowawcza;-))..
Milla ty tez juz zakończyłas suwaczek,nie?:happy2: ciekawe kiedy cos się zacznie??
To mówisz,że ta dostawka jest niewygodna?? bo moja sąsiadka ma taka(uniwersalną,i szybkie zakładanie)i jest bardzo zadowolona..:dry:ciekawe..
Skaba to musiałas mieć znów superową noc.(tj.że wyspałaś się w miarę):happy2:,bo juz od rana zabierasz się za robotę;-)..
Befatka ja tez (tak 2 tyg temu) wstawałam z wielkim głodem...ale juz mi przeszło...Wczoraj to znów wieczorem wymiotowałam..chociaż nic takiego nie jadłam..:baffled:
Mazdaga a może to takie bóle przepowiadajace??:blink:
Remeny to ci sliczny prezencik zrobiły lutóweczki..:happy2:Postarały się....
Ja narazie sama z małym..tatus w pracy ..ale ma wyrobić się szybko..Synus już mnie woła do zbawy..a mi tak się nie chce..:no:
Kobiety! wszystkiego co najpiekniejsze w tym dniu!!!!-od kobiet:happy2::happy2:


 
reklama
Witam KOBIETY w dniu naszego święta:-D Wszystkiego dobrego:tak:

Ja dopiero wstałam,ale noc była spokojna:tak:. Nic nie bolało, tylko dostałam kataru i nie mogę oddychać nosem:baffled:. A tak to po staremu dalej wypatruje oznak.....

No i MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM:-D
 
Do góry