reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witam .
Dziewczyny jak ja wam zazdroszcze wy juz po ja jeszcze troche juz czasami nie moge wytrzymac moja dzidzia jest czhyba nietoperzem bo w dzien spi a w nocy daje popalic i przez to nie moge sie wyspac :sorry2:.A rano trzeba wstac bo corcie do szkoly przygotowac trzeba.
WERONIKAA -dlugo mnie nie bylo bo nie mialam czasu wiesz maz dalej w Irlandii a ja wszystko sama musialam przygotowac .
 
reklama
Dziewczyny, na razie nie mogę zedytować listy dzieciaczków, bo tu u teściów mnie cały czas z bb wywala. Zrobię to jak tylko bedę w domu, tj. w sobotę albo niedzielę.
I piszcie na priva, jakbym coś tam pomyliła.
 
mamma to już masz bliziutko:-) i pochwal się samochodzikiem - co zakupiliście?

milla zrób troszkę fotek tego swojego domku i pokoiku dla dzieciaczków i wrzuć na wątek domowy.. ja ostatnio mam namiar na te tematy:-)

doris na ciebie zawsze można liczyć:-) wielkie dzięki - jak mnie jeszcze zdenerwują to wykorzystam.. choć dziś dzwoniła koleżanka czy zgodziałbym się być na audycie zewnetrznym w kwietniu, bo jak wczoraj mój współpracownik zaprezentował dział na audycie wewnętrznym to wyszło, że nic nie robimy, a to co się staramy robić - partaczymy.. no i z własnej woli jadę w poniedziałek to odkręcać:wściekła/y:

mazdaga, mrowa ja też zdecydowanie lepiej niż po I porodzie dochodze do siebie.. może dlatego, że był łatwiejszy.. no i nie mogę się nad sobą rozczulać przy dwójce dzieciaczków
 
Siemka
Elip sredecznie gratuluje bobaska!!! Wracaj szybko i chwal sie fotkami.
Piszecie o twardnienu brzuszka a ja nic takigo nie mam:confused:mam jakby skurcze w pachwinach i czasem dziwny ból brzuszka jak na okres tylko bardzo lekki.Ale wcale sie nie martwie z czasem wszystko przyjdzie.
Własnie ciekawe co tam u Izy i Niekat ?? Moze juz sie laski rozpakowały.
Skaba ze Ci sie chce kochana jeszcze do pracy jezdzic mam nadzieje ze chociaz Ci zapłacą cos ekstra a nie za dziekuje w koncu ratujesz im tyłki a wcale nie musisz.
Weronika 40 tydzin:szok::szok::szok:ale miałbym stracha na twoim miejscu a ty nic sie nie cykasz :-D:-D:-Dpodziwiam
 
SKABA - podziwiam! 2 dzieci, praca i jeszcze na forum się udzielasz........ powiedz jeszcze, że masz idealny porządek w domu i dwudaniowy obiad:)
:szok:
Mnie z pracy nie chcieli wypuścić, a też cięzko było zostawić wszystko, ale pewnego dnia żle sie poczułam i stwierdziłam, że to znak aby w końcu z tym skończyć. Pewnie jak urodzi się dzidziuś zaraz będą dzwonić (naciskac) żebym wróciła. Mam nadzieję, że wytrwam jednak bez pracy do końca macierzyńskiego.
 
ELIP GRATULACJE DLA CIEBIE I ANTOSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Skaba1- jestem, jestem, ale po tym pobycie w szpitalu jakoś zmęczona wróciłam:tak:, i duzo śpie ostatnio. A i ja też chciałabym zobaczyć ten "album zamknięty":tak:


 
Dziewczyny kochane!!!

Sama nie wiem co dziś ze mną się dzieje:no:. Czuję sie strasznie zmęczona, łamie mnie w kościach, jeszcze ciśnienie mi poszło do góry na 130/90. Normalnie mam 110/75. Poza tym zero apetytu i temp 37,3.:baffled: Myślicie,że to jakaś zapowiedz końca?:confused:

A jeszcze brzuch czasem twardnieje, ale chyba nie zbyt regularnie:baffled:.
 
reklama
Do góry