reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Skaba, na pewno nie jest tak źle, jak Ci się wydaje... szkoda tylko, że w pracy nie dadzą Ci odpocząć, tylko dlatego, że jesteś niezastąpiona... U mnie w szkole też nie ma nikogo na moje miejsce, ale dziewczyny będą brały zastępstwa i przy okazji wpłynie im trochę kasy do i tak nędznej pensji nauczycielskiej... najbardziej martwią mnie dzieciaki, które będą skazane na zmiany...:'(
 
reklama
Mazdaga, dla Ciebie miejsce na pewno się znajdzie... z tym rozwarciem można jeszcze przechodzić... przy okazji sobie przypomniałam, że muszę jeszcze zrobić ostatnie badania moczu i morfologię...
 
Iza powodzenia!!!

Skaba kiepsko że nie mają zastępstwa dla Ciebie, będą Cię wykorzystywać cały macierzyński :no:

Beti najwyższy czas żeby iść na L4

Ja dzisiaj popołudniu wybieram się na zwiedzanie porodówki, ciekawe czy w koncu zdecyduję się na jakiś szpital, czy będzie na chybił-trafił.
 
Witam piątkowo i na dzieńdobry dobre wieści od EliP
O północy lekarze zdecydowali się na cc. O 0:30 przyszła na świat ANTOSIA z wagą 3440g i na 56 cm długa.
ELU GRATULACJE!!!!
 
No, no, no... Gratulacje dla Elip i Antosi!!!! Niech szybko do nas wracają...
AsiuM, właśnie potrzebuję już odpoczynku... A ja zdecyduję się chyba na chybił-trafił, bo nie chce mi się nigdzie jeździć... leniuszek ze mnie...:zawstydzona/y:
Dziewczyny, powiedzcie mi proszę, kiedy robiłyście ostatnie badania moczu i morfologię?
 
Ja robiłam badania około 20 lutego, następne zrobię w przyszłym tygodniu, tj około 10 dni przed terminem.

ELIP gratulacje! Moja pierwsza córka też tyle ważyła, w sam raz.
 
Się rozkręca widzę,ale to dobrze:tak::tak:
Elip gratulacje!!!!!!!
Milla zbieraj się już bo przecież czas goni;-);-):-D
Iza powodzenia jeśli to już!!!
Niekat wracaj z Marcelkiem i oby wszystko sie dobrze ułożyło:tak::tak:
Ja jeszcze 2 dni i też będę tulić moje maleństwo-choć nie jest fajnie znać dzień i godzinę!!!
A dzisiaj jedziemy z mężulem odebrać nowy samochodzik:tak::tak:
 
Mamma ja bym nie miała nic przeciwko żeby znać dzień i godzinę. Też bym chciała zobaczyć swojego malucha już za dwa dni. Ale to niestety nierealne.
 
mamma myslisz że bym nie chciała :-( Wczoraj po newsach od Asze i jak Eli zaczęła to złapałam takiego doła :-(
Brzuch mi wisi już prawie na kolanach rozstępy coraz wyżej ida bo mała nie siedzi w kanale tylko "wisi" na mieśniach i skórze. Przez to że nie siedzi w kanale to nie naciska na szykę która nie chce się rozwierać. A ja już w domu nie mam co robić ;-) okna umyte, pokoik dla dzieci wymalowany i na 80% urządzony, jedyne co to pogoda dooopowata bo bym sobie poszłą do ogrodu liscie grabić albo w szklarni siać już rzodkiewki i sałatę. Nawet piwnice po przeprowadzce posprzątałam :-D
No ale Ciebie też termin już dogania ;-)
Nic jade do miasta po zakupy... Musze lodówkę uzupełnić bo od poniedziałku Teściowa tu rządzi
 
reklama
cześć dziewczyny

Gratulacje dla Elip Super kolejne marcowiątko.

Iza czyzby to już życzę powodzenia i porodu na Asze jakby co.;-)

Beti
podziwiam Cię kobieto, że jeszcze pracujesz. Ja od grudnia na L4 i nie wiem czy dałabym radę do tej pory pracować.

Ciekawe co u Niekat , może juz tuli Marcelka
Mamma to pewnie emocje biorą górę jakbym znała datę to bym chyba :szok::szok::szok:
sama nie wiem.... szału dostała przez to czekanie.

A u mnie też nocka do d....
ok 5 obudziły mnie bóle w pachwinach i tak nie spałam do 7 nawet wydawało mi się że mam małe skurcze. Lekko mi brzuszek twardniał ale teraz już jest ok.
Ale szczerze powiem że sie wystraszyłam, tak że dzisiaj spakuję torbę, w razie W...
Ja jeszcze nie chcę:no::no::no: Chyba dopadł mnie ten stres, zaczynam się bać...
Może któraś się chce zamienić.....Nie chcę odbierać Wam kolejki kochane.

Miłego dnia.
 
Do góry