reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

To Niekat pewnie wróci z bobasem już bo raczej jej nie wypuszczą jak sie wody sączą :-(

Co do wydzieliny, to ja mam już od dłuższego czasu że rano jak pójdę na siusiu to później mi się sączy że muszę wkładkę ubrać bo majty mokre, ale po jakiejś godzince już jest spoko.
Jak byłam teraz to mi powiedzieli że wód mam dobrze więc to raczej nie wody są.

No i co oznacza że "łożysko na ściance przedniej G3"??
 
reklama
Nie no ten mój Zuzior przegina:no:pospała od 11 wstała o 14 i od tej pory nie śpi. a o 21 kąpiel:dry:
P.Mamusiu u mnie chyba to samo jadła 3x i kupy nie ma :-(i też się coś pręży i marudzi i nie śpi,i jak nie na cycku to musi byc smok.:wściekła/y:.A ja biorę Ascofer,brałam już przed porodem i teraz dokończę to opakowanie i koniec,a i tak nie biorę go tyle co w ulotce tylko po śniadaniu 2tabl.,bo przecież w tym zestawie witamin tez jest a i dieta bogatsza w buraczki;-).A,że dzisiaj wybiło 3tyg to dałam jej 50ml takiej słabej herbatki z koprem włoskim(od 1-go miesiąca),nie była nią zachwycona ale wypiła i...wreszcie usnęła.
ASZE TAK CZUŁAM WCZORAJ,ŻE CIĘ RUSZA!!!
GRATULACJE OGROMNE!!!POSZŁAŚ JAK POCISK:-D
Elip trzymam kciuki żeby sprawnie i szybko poszło!
No i Niekat nam się odnalazła-pewnie sama nie wróci:tak:
Skaba oby jak najwięcej takich nocek:-)
 
ja juz Kondziorka wykąpałam (tzn tatus) a mamusia nakarmiła:tak::cool2:
no to kolejna marcówka nam sie rozdwaja cool :-)
 
Asze szok 15 minut chyba wszystkie zazdroscimy.Gratuluje kochana i nie moge wyjsc z podziwu.A tak sie bałas:-D:-);-)
Tez mi sie wydaje ze Niekat wróci juz z Marcelkiem.Zycze porodu w stylu Asze:-D:-D:-D:-D
Elip tobie tez !!!
Pisała dzis do mnie Kasik 25 jest w domku ale miała dzis skurcze co 5 min po kąpieli przeszło wiec nie jechała do szpitala.Chyba tez juz cos sie zaczyna dziac.Pisała tez ze moze Dominik chce zrobic prezent babci i moze urodzi sie 8 marca jak jej mama.Sciaska was wszystkie i pozdrawia serdecznie
 
ojoj ale zaczyna się dziać:szok::szok::szok: widze, że mój apel o zdyscyplinowanie i rozdwajanie przyniósł skutek;-)

mam doła:no::no::no: najchętniej przesiedziałabym cały czas z moimi dzieciaczkami a mam tyle roboty, której nie mogę odłożyć na później, że czasu na wszystko brak.. i jeszcze mnie ludziska z pracy do furii doprowadzają:no::wściekła/y::no::wściekła/y:
 
reklama
Ale tu naszych szkrabow przybylo !!album zamkniety z fotkami dzieci to moj ulubiony watek :tak:

Gratuluje wszystkim rozdwojonym mamusiom !!

u mnie kolejna bezsenna noc, ok 2.30 poszlam do kuchni, przeczytalam durne wiadomosci z Faktu...glupia gazeta, wypilam cieple mleko i tak od 2.43 co 10 min mam skurcze, zaczely sie o 2.43 i teraz czuje bol dokladnie co 10 min.
Jest 3.27, zobaczymy co bedzie dalej.
 
Do góry