reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Ogromniaste gratulacje Asze dla ciebie i Zuzi!!!!To ci dopiero 15 minutowy rekord!!!:tak:
Tez bym tak chciała....chociaż tez mam z 40min.drogi do mojego szpitala..:baffled:

 
reklama
Witam Mamuśki!

Skaba, Mrowa1 super, że już wróciłyście z dzieciaczkami do domku!!!
:-)
:-):-)

ASZE OGROMNE GRATULACJE DLA CIEBIE I ZUZIACZKA!!!!
Podziwiam Cię, za stalowe nerwy... Nie wiem czy dałabym radę czekać tyle w domku....:confused::confused::confused:??? Mam nadzieję, że udzieli nam się Twoja 'szybkość', hehe :-D:-D:-D

Zmykam poczytam co u Was; odezwę się później, papa
 
Asze, no to rzeczywiście czekałaś do ostatniej chwili :szok: Szybko poszło. Czekamy na Was z niecierpliwością :tak:
 
dostałam sms-a od Niekat
Leze jednak na patologii przez to sączenie wód ... niewiem kiedy wyjde i czy sama czy z nim :-(
Przyszła mamusiu ja odstawiłam hemofer bo tez mam zaparcia :-pno i ktoś pytał czy można przy karmieniu nie ma przeciwskazań na zażywanie go;-)
 
Mazdaga mi się wydawało, że odchodzą mi wody jakieś 2 tygodnie temu. Pojechałam na izbę przyjęć i okazało się że to nie były wody, zostałam odesłana do domu. Zawsze lepiej dmuchać na zimne. Poprostu jak się trochę przejdę z psem, albo po sklepach to mam więcej wodnistej wydzieliny. Bałam się, że to jakaś infekcja, ale w poniedziałek byłam u gina i wszystko ok.
Mi dzisiaj strasznie brzuch twardnieje też tak macie? Czy to są te skurcze przepowiadające, czy to coś innego?
 
reklama
Witam wieczorkowo!
PM ja zamiast hemoferu proponuję Ci pić Ferrum lek bo on jest łatwiej przyswajalny, no oczywiście czerwone mięso i wątróbka, no i kwas foliowy i wit C bierz bo to ułatwia przyswajanie żelaza i produkcję krwi :-) Wielu lekarzy zapisuje samo zelazo bez witamin :-(

Mam wiadomość od ELIP rozwarcie na 2 palce, skurcze regularne, ale przy pośladkach to dłużej trwa, pozdrawia wszystkich :-)

A mi dziś odeszła kulka śluzowa wielkości orzecha laskowego, taka bardzo gęsta ale przeźroczysta, ale to daje jakiąś nadzieję.
Miłego wieczoru, jak będę miałą jakieś wieści od Eli to dam znać :-D
 
Do góry